Dźwięk i obraz

    Monitor LCD Indoor Touch Totem

    Większa interakcja z publicznością

    Zaprezentuj publiczności najistotniejsze informacje lub przekaz marketingowy w doskonałej wyrazistości. Dzięki interaktywnemu ekranowi dotykowemu możesz również sprawić, aby klient zaangażował się znacznie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Większa interakcja z publicznością

dzięki monitorowi wielodotykowemu Totem

  • Prawdziwa obsługa wielodotykowa dzięki 6 punktom dotykowym jednocześnie

    Ciesz się bardziej interaktywną obsługą dzięki nawet 6 punktom dotykowym jednocześnie. Jest to wyjątkowo opłacalne rozwiązanie, które doskonale się sprawdza, gdy z aplikacji korzysta jednocześnie więcej niż jedna osoba.

  • Zgodność z normą RoHS zapewniona w trosce o środowisko naturalne

    Produkty firmy Philips zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z normami określonymi w dyrektywie dotyczącej ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych (RoHS), które ograniczają możliwość użycia ołowiu i innych toksycznych substancji szkodliwych dla zdrowia oraz środowiska.

  • Ekran dotykowy na podczerwień

    Dzięki niewidocznej siatce podczerwieni na powierzchni ekranu możesz cieszyć się niezwykłą dokładnością i krótkim czasem reakcji, niezależnie od tego, czy sterujesz palcem, dłonią w rękawiczce czy rysikiem. Cała powierzchnia panelu jest czuła na dotyk.

  • Wąska konstrukcja zapewnia elegancki wygląd

    Wąska konstrukcja nadaje elegancki wygląd ekranowi dotykowemu, dzięki czemu pasuje on do większości wnętrz.

  • Funkcja oszczędności energii SmartPower

    Intensywność podświetlenia można regulować oraz programować przy użyciu systemu, który pozwala ograniczyć zużycie energii do 50% i znacznie obniżyć koszty związane z energią.

  • Zgodny z dowolnym oprogramowaniem

    Nasze ekrany dotykowe są zgodne z większością rodzajów oprogramowania dostępnych na rynku, w tym Windows XP/7, Mac OS, Omnitapps — BMT1909/00. Można je podłączyć za pomocą złącza USB do komputera stacjonarnego lub laptopa.

  • Czujnik temperatury mierzy aktualny stan

    Ten monitor z ekranem wielodotykowym jest wyposażony w czujnik temperatury, który monitoruje wewnętrzny stan urządzenia. W przypadku przekroczenia ustawionego progu temperatury wewnętrznej automatycznie aktywowane są dwa wewnętrzne wentylatory, które schładzają monitor do normalnej temperatury.

  • Totem

    Monitor Totem jest przeznaczony do użytku w pomieszczeniach. Ma wytrzymałą obudowę i zabezpieczenia, które chronią elementy znajdujące się wewnątrz.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też