Akcesoria i części do ekspresów do kawy
Saeco: Akcesoria i części
Zestaw do konserwacji ekspresów do kawy Saeco
NOWOŚĆ

Saeco Zestaw do konserwacji

Do ekspresów do kawy, 2x filtr AquaClean, 6x środek do obiegu mleka i usuw. oleju, 15 g środka natłuszczającego CA6707/00 Znajdź podobne produkty
 • Wszystko, czego potrzebujesz do pełnej ochrony przez 6 miesięcy

  Saeco

  Zestaw do konserwacji

  CA6707/00 Znajdź podobne produkty

  Zestaw do konserwacji pozwala idealnie zadbać o w pełni automatyczny ekspres do kawy, utrzymując go w czystości i zapewniając płynne działanie. Został opracowany, aby dać Ci komfort psychiczny i spokój przez 6 miesięcy. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wszystko, czego potrzebujesz do pełnej ochrony przez 6 miesięcy

Doskonała konserwacja ekspresu do kawy w jednym opakowaniu

 • Do 5000 filiżanek* bez odkamieniania dzięki filtrowi AquaClean

  Nowy, opatentowany wynalazek Saeco — filtr wody AquaClean — pozwala w optymalny sposób wykorzystać w pełni automatyczny ekspres do kawy. Zmieniając filtr na życzenie urządzenia, można zaparzyć do 5000 filiżanek*, zanim konieczne będzie usunięcie kamienia. Ponadto kawa parzona jest z wykorzystaniem czystej i wolnej od zanieczyszczeń wody. Dodatkową korzyścią jest to, że po zainstalowaniu filtra AquaClean w ekspresie do kawy Saeco automatycznie zostaje wyłączone przypomnienie o konieczności usunięcia kamienia.

 • Zapobiega zapchaniu ekspresu przez resztki kawy

  Nasze tabletki odtłuszczające usuwają wszystkie pozostałości oleju kawowego, zapewniając sprawne działanie ekspresu oraz smaczną kawę. Zalecamy przeprowadzanie cyklu czyszczenia raz w miesiącu.

 • Pełnia smaku przez długi czas

  Pełnia smaku przez długi czas

 • Zawsze higieniczny system obiegu mleka

  Nasz środek do czyszczenia obiegu mleka umożliwia dezynfekcję obiegu mleka ekspresu i spieniacza, gwarantując skuteczne usunięcie resztek mleka ze wszystkich elementów. Zalecamy przeprowadzanie cyklu czyszczenia obiegu mleka co najmniej raz w miesiącu.

 • Lepszy stosunek jakości do ceny

  Lepszy stosunek jakości do ceny

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia. Przypomnienie o konieczności usunięcia kamienia jest ponownie włączane dopiero po 8 wymianach filtra.
 • Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też