Stacja dokująca na ścianę

    Stacja dokująca na ścianę

    Podstawka dokująca

    Bezpieczny i wygodny sposób ładowania telefonu iPhone lub odtwarzacza iPod. Wyjątkowa miękka konstrukcja zapewnia bezpieczne korzystanie bez konieczności używania wkładek. Teraz możesz ładować urządzenie w biurze, sypialni, w kuchni lub w innym dowolnym miejscu. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Stacja dokująca na ścianę

dla urządzeń: iPhone i iPod DLM2245R/12 Znajdź podobne produkty

Podstawka dokująca

umożliwia bezpieczne i wygodne ładowanie

  • Dostarcza więcej mocy i umożliwia szybsze ładowanie

    Dostarcza więcej mocy i umożliwia szybsze ładowanie

    Nie czekaj więcej, aż Twoje urządzenie w końcu się naładuje! Im większa moc wyjściowa ładowarki, tym pełniej zostanie naładowane urządzenie w krótszym czasie w porównaniu ze standardowymi, mniej efektywnymi ładowarkami.

  • Zgrabna konstrukcja działa bez wkładek

    Wyściełana górna powierzchnia chroni urządzenie iPhone i iPod bez dodatkowych wkładek. Futerał okrywa złącze do ładowania, gdy urządzenie nie jest w użyciu.

  • Obracana stacja dokująca zapewnia wygodę

    30-stykowe złącze stacji dokujące obraca się, umożliwiając wygodne umieszczenie urządzenia bez potrzeby szukania dodatkowych podpórek lub wkładek.

  • Podstawka dokująca zapewnia bezpieczne ładowanie

    Stacja dokująca na ścianę to bezpieczny sposób ładowania urządzenia iPhone lub iPod. Po prostu zamontuj stację na ścianie i umieść w niej swój telefon iPhone lub odtwarzacz iPod. Już nie musisz kłaść urządzenia na podłodze czy stole, ryzykując jego przypadkowe zadeptanie lub zachlapanie herbatą.

  • Bezpieczne ładowanie urządzenia iPod lub iPhone

    Urządzenie podłączone do ładowarki przewodowej, pozostawione na podłodze lub stole, może zostać przypadkowo nadepnięte lub oblane, np. herbatą. Ładowarka na ścianę do urządzenia iPhone lub iPod to bezpieczniejsze rozwiązanie.

  • Wykorzystaj dowolne gniazdo do wygodnego ładowania

    W biurze, sypialni czy w kuchni – stację dokującą możesz podłączyć wszędzie. Możesz ją też zabrać ze sobą w podróż i korzystać z niej po przybyciu na miejsce.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też