• KA

  Performer Ultimate

  Odkurzacz workowy

  Wysoka efektywność. Dokładne sprzątanie.

  Innowacyjny odkurzacz Philips Performer Ultimate to najbardziej zaawansowany model w naszej ofercie odkurzaczy workowych. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Performer Ultimate Odkurzacz workowy

Klasa energetyczna AAA, Smart, Allergy+ FC8955/09 Znajdź podobne produkty

 
 
 
 
Jakość, na której można polegać
Promocja 5 lat gwarancji

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej

Wysoka efektywność. Dokładne sprzątanie.

Technologia podświetlonej nasadki TriActive LED pozwala dostrzec ukryty kurz.

 • Technologia AirflowMax zapewnia ciągłą, dużą moc ssania

  Technologia AirflowMax zapewnia ciągłą, dużą moc ssania

  Wyjątkowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez długi czas, co umożliwia wykorzystanie worka do samego końca. Technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych elementów: 1) Wyjątkowy żebrowany profil wewnątrz komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i umożliwia wykorzystanie całej powierzchni worka. 2) Pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz umożliwia pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

 • Podświetlenie LED nasadki TriActive zapewnia staranne odkurzanie

  Podświetlenie LED nasadki TriActive zapewnia staranne odkurzanie

  Nowa nasadka TriActive LED umożliwia uwidocznienie ukrytego kurzu dzięki wyjątkowej technologii oświetlenia podłogi. Wyjątkowa bezszczotkowa nasadka o strukturze gumowych listków zapobiega zaplątywaniu się i nawijaniu włosów znajdujących się w kurzu. Płaski kształt nasadki zapewnia dokładne przyleganie i pomaga dotrzeć do wszystkich zakamarków.

 • Nasadka CarpetClean umożliwia dokładne odkurzanie miękkich podłóg

  Nasadka CarpetClean umożliwia dokładne odkurzanie miękkich podłóg

  Nasadka CarpetClean nadaje się idealnie do perfekcyjnego odkurzania. Sprawdza się w najtrudniejszych zadaniach odkurzania dywanów i zapewnia efektywne zbieranie kurzu z miękkich podłóg.

 • Funkcja automatycznego włączania/wyłączania — odkurzacz działa tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jesteś w trakcie odkurzania

  Funkcja automatycznego włączania/wyłączania — odkurzacz działa tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jesteś w trakcie odkurzania

  Funkcja automatycznego włączania/wyłączania — odkurzacz działa tylko wtedy, kiedy rzeczywiście jesteś w trakcie odkurzania.

 • Uchwyt ErgoGrip z wbudowanymi przyciskami sterowania

  Uchwyt ErgoGrip z wbudowanymi przyciskami sterowania

  Ergonomiczny kształt pilota zdalnego sterowania zapewnia wygodny dostęp do ustawień mocy oraz ich łatwe przełączanie w celu dostosowania do miejsca i rodzaju odkurzanej powierzchni i zwiększenia wydajności odkurzania. Pilot ma także inną zaletę — nie trzeba schylać się do jednostki centralnej, kiedy chcemy na stałe wyłączyć urządzenie.

 • Akcesoria przechowywane w urządzeniu, zapewniają szybkie i dokładne sprzątanie trudnodostępnych miejsc.

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu, zapewniają szybkie i dokładne sprzątanie trudnodostępnych miejsc.

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu, zawsze pod ręką, obejmują: - szczelinówkę, która mieści się w zakamarkach i dobrze odkurza powierzchnie wzdłuż krawędzi listw przypodłogowych i w trudno dostępnych miejscach, takich jak otwory wentylacyjne; - nasadkę do tapicerki z małą, płaską główką, o dużej sile ssącej — nasadka ta dobrze odkurza powierzchnie z materiału.

 • Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy zapewniający optymalne działanie

  Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy zapewniający optymalne działanie

  Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy pokazuje ważne informacje i pozawala w pełni wykorzystać potencjał odkurzacza: - 4 ustawienia czyszczenia - Wskaźnik zapełnienia worka - Wskaźnik automatycznego włączenia/wyłączenia

 • Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i zawsze gotowa do użycia

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i zawsze gotowa do użycia

  Odkurzacz jest wyposażony w miękką szczotkę do usuwania kurzu, która została w wygodny sposób zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką.

 • Worek s-bag Ultra Long Performance zatrzymuje więcej małych cząsteczek kurzu

  Worek s-bag Ultra Long Performance zatrzymuje więcej małych cząsteczek kurzu

  Worek s-bag® Ultra Long Performance (wyjatkowa trwałość) został opracowany w celu uzyskania optymalnej wydajności odkurzacza. Worek zapewnia wyjątkową trwałość podczas całego jego okresu użytkowania.

 • Filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% cząsteczek; został wyróżniony znakiem jakości ECARF

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% cząsteczek; został wyróżniony znakiem jakości ECARF

  Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny osobom cierpiącym na alergie. Powietrze wylotowe wypuszczane z odkurzacza jest oczyszczane z 99,95% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków, tworząc w domu atmosferę bezpieczną dla alergików.

 • Klasa energetyczna AAA

  Klasa energetyczna AAA

  Nowy odkurzacz Philips Performer Ultimate to urządzenie klasy energetycznej AAA, zgodnie z nową etykietą energetyczną obowiązującą w UE i przepisami dotyczącymi ekologicznej konstrukcji. Modelowi Performer Ultimate przyznano klasę A w trzech kategoriach — wydajności energetycznej, zbieraniu kurzu na podłogach twardych oraz reemisji kurzu.

 • Wyprodukowano w Europie

  Wyprodukowano w Europie

  Innowacyjny odkurzacz Performer Ultimate został wykonany w Europie zgodnie z wysokimi standardami jakości firmy Philips

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też