Zamknij Pobierz obraz

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Największa moc ssania, nawet w miarę napełniania worka*

  Dzięki potężnemu silnikowi o mocy 2200 W i specjalnie zaprojektowanej komorze na kurz odkurzacz Philips PerformerPro zachowuje wysoki poziom przepływu powietrza, zapewniając najwyższą moc ssania. W efekcie urządzenie gwarantuje doskonałe efekty sprzątania niezależnie od stopnia zapełnienia worka*.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  Zobacz wszystkie nagrody

  Cechy produktu

  • Silnik o mocy 2200 W generuje moc ssania maks. 500 W

   Silnik o mocy 2200 W zapewnia maksymalną moc ssania 500 W, co gwarantuje doskonałe wyniki sprzątania.

  • Rewolucyjna technologia AirflowMax zapewnia maksymalną moc ssania

   Technologia AirflowMax maksymalizuje przepływ powietrza, co sprawia, że worek równomiernie się rozwija. Dzięki temu niezależnie od stopnia wypełnienia worka moc ssania utrzymuje się zawsze na najwyższym poziomie!

  • Dłuższe sprzątanie bez opróżniania dzięki pojemności 5 l

   Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o pojemności 5 l umożliwia optymalne wykorzystanie worka na kurz, dzięki czemu można sprzątać dłużej.

  • Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera drobne i duże cząsteczki kurzu

   Nasadka TriActive+ umożliwia wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby: 1) Za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera” dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu. 2) Wysysa duże cząsteczki przez duży otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą dwóch szczotek bocznych.

  • Turboszczotka umożliwia dokładniejsze czyszczenie dywanów

   Turboszczotka głęboko czyści dywany oraz szybko usuwa z nich włosy i kłaczki kurzu. Obrotowa szczotka znajdująca się wewnątrz usuwa drobiny kurzu i włosy, dzięki czemu dywany są czystsze. Jest ona wyposażona w kółka, które zapobiegają powstaniu uszkodzeń w przypadku użycia jej na twardej podłodze.

  • Uszczelnienie HEPA AirSeal i filtr HEPA 13 zatrzymują 99,99% kurzu

   Filtr HEPA 13 i uszczelnienie AirSeal wyłapuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu znajdujące się w wydmuchiwanym powietrzu, co zapewnia ochronę przed kurzem i czyste powietrze, które jest wolne od alergenów. Wydmuchiwane powietrze jest nawet czystsze niż powietrze w pokoju.

  • Jakość przyjazna alergikom — testowana przez ECARF

   Odkurzacz z filtrem HEPA 13 otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przyjazny chorym na alergię. Filtr HEPA 13 oczyszcza powietrze wylotowe z 99,95% alergenów z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków, tworząc w domu atmosferę przyjazną alergikom.

  • Worek s-bag Ultra Long Performance zatrzymuje więcej małych cząsteczek kurzu

   Worek Philips s-bag Ultra Long Performance jest zbudowany z pięciu warstw niezatykającego się materiału o wysokiej jakości, który wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki kurzu. To doskonałe filtrowanie zapewnia dokładniejsze sprzątanie oraz czyste powietrze w domu. Wielowarstwowa filtracja również zapewnia dużą moc ssania odkurzaczy przez cały okres eksploatacji worka. Worki s-bag ULP były testowane przez niezależne firmy, posiadają certyfikat organizacji TÜV Rheinland Group i mają o 80% dłuższy okres eksploatacji w porównaniu ze zwykłymi papierowymi workami na kurz.

  • Daleki zasięg umożliwia wygodne sprzątanie

   Zasięg 11 m umożliwia czyszczenie większych powierzchni bez konieczności przełączania wtyczki.

  • Obrotowe złącze węża 360Flex umożliwia swobodne manewrowanie

   Obrotowe złącze węża 360Flex obraca się o 360 stopni, dzięki czemu umożliwia swobodne manewrowanie wężem odkurzacza w całym domu.

  • Łączenie SmartLock pozwala łatwo dostosować odkurzacz do danego zadania

   Unikalne połączenie Philips SmartLock na nasadkach i rurze teleskopowej umożliwia łatwe łączenie i rozłączanie tych części podczas czyszczenia. Połączenie SmartLock pozwala na intuicyjne regulowanie długości rury teleskopowej do preferowanej wysokości.

  Eco passport - Our environmental product specifications overview

  Philips cares about the environment and society at large, and strongly supports eco-design of products.

  * Moc ssania testowana zgodnie z międzynarodową normą IEC 60312-1; badanie przeprowadzone przez zewnętrzny instytut badawczy SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH (Philips Consumer LifeStyle B.V., sierpień 2012)

  Ostatnio wyświetlone produkty

  Być może zainteresują cię też