Zamknij Pobierz obraz

Obrazy

Odkryj pełen aromat potraw

Ten elegancki, nowoczesny, aluminiowy parowar zapewnia potrawy o wybornym smaku i aromacie. Specjalne funkcje, takie jak Gentle Steam i Turbo Start oraz pojemnik na przyprawy wydobywają naturalny aromat potraw, jak nigdy przedtem.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Cechy produktu

 • Funkcja Gentle Steam pozwala zachować delikatną teksturę ryby

  Ryba to najdelikatniejszy produkt spożywczy, który można bardzo łatwo rozgotować, gotując go na parze. Już nigdy więcej! Aluminiowy parowar firmy Philips jest wyposażony w zupełnie nową funkcję Gentle Steam, która pozwala gotować na parze z zastosowaniem łagodnej temperatury 80°C, idealnej do przyrządzania delikatnej ryby. Delikatna, lecz skuteczna funkcja Gentle Steam idealnie zachowuje naturalny smak i strukturę ryby, zapewniając za każdym razem pełny aromat i wspaniały wygląd dania.

 • Pojemnik na przyprawy nadaje potrawom aromat ziół i przypraw

  Pojemnik na przyprawy pozwala nadać daniom smak Twoich ulubionych ziół i przypraw, jak również podkreślić ich smak winem, bulionem, sokiem z cytryny czy sosem sojowym. Wystarczy, że umieścisz swoje ulubione przyprawy w pojemniku, a naturalny proces parowania uwolni ich smakowity aromat, łagodnie aromatyzując przygotowywane produkty.

 • Funkcja Turbo Start pozwala gotować szybciej i zachować więcej składników odżywczych w jedzeniu

  Funkcja Turbo Start pomaga uzyskać idealną temperaturę gotowania na parze w kilka sekund, dzięki czemu jedzenie zachowuje więcej składników odżywczych.

 • Optymalne, zaprogramowane ustawienia zegara m.in. dla jaj, warzyw i ryżu

  Gotowanie na parze to misterna sztuka, dlatego parowar firmy Philips ma szeroki wybór zaprogramowanych ustawień, które powodują wyłączenie pary po upływie zaprogramowanego czasu. Ta funkcja pomaga w gotowaniu różnego rodzaju dań z ryżu, jajek, warzyw, kurczaka i ryb, zapewniając doskonałe rezultaty oraz zachowanie aromatu i witamin przygotowywanych potraw.

 • Części można myć w zmywarce

  Łatwe czyszczenie dzięki możliwości mycia w zmywarce.

 • Otwór wlewowy wody

  Otwór wlewowy umożliwia uzupełnianie wody podczas używania.

 • Wyjmowane dna pojemników umożliwiają gotowanie większych porcji jedzenia

  Chcesz ugotować większą porcję jedzenia, taką jak cały kurczak, lub potrawę, która zajmuje więcej miejsca, niż mieści się w pojedynczej komorze do gotowania na parze? Odczep dno pojemnika, aby uzyskać więcej miejsca. Parowar zajmie się resztą, dokładnie gotując na parze — od góry do dołu.

 • Pojemnik na rybę, ryż itp. pozwala przygotować potrawę w sosie własnym

  Pokarmy takie, jak ryby i ryż zawsze dobrze smakują, gdy są gotowane na parze w specjalnie przygotowanym sosie, wywarze lub w sosie własnym. To dlatego aluminiowy parowar jest wyposażony w specjalnie dopasowaną misę, która ułatwia gotowanie na parze w pysznym sosie własnym w celu uzyskania pełniejszego aromatu potraw.

 • Funkcja trzymania ciepła sprawia, że potrawy są zawsze gotowe do podania

  Funkcja trzymania ciepła sprawia, że potrawy są ciepłe, aż do podania.

 • Broszura z przepisami

  Broszura z przepisami zawierająca wskazówki eksperta i przepisy na wyborne smakołyki.

 • Nakładane pojemniki

  Nakładane pojemniki zapewniają oszczędność miejsca.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też