Dyktafon Digital Voice Tracer

  Niech zadziała Twój głos

  Dyktafon Digital Voice Tracer umożliwia dyktowanie dokumentów i notatek w ruchu. Po powrocie do biura podłącz urządzenie do komputera, przenieś plik i użyj programu Dragon NaturallySpeaking w celu automatycznej zmiany dźwięku na tekst pisany. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Dyktafon Digital Voice Tracer

Edycja z funkcją rozpoznawania mowy LFH0660/10 Znajdź podobne produkty

Niech zadziała Twój głos

Z funkcją dyktowania w ruchu i funkcją rozpoznawania mowy

 • Dyktafon z programem Dragon NaturallySpeaking 10

  Dyktafon z programem Dragon NaturallySpeaking 10

  Nowa, jeszcze lepsza wersja najlepszego programu do rozpoznawania mowy Dragon NaturallySpeaking 10 jest już dostępna. Mając na swym koncie ponad 175 nagród za dokładność i łatwą obsługę, jest on niekwestionowanym liderem wśród programów do rozpoznawania mowy. Dragon NaturallySpeaking jest jeszcze szybszy oraz dokładniejszy o 20% od wersji 9. Transkrybowane słowa pojawiają się na ekranie, a cały proces zajmuje o połowę mniej czasu niż miało to miejsce w starszych wersjach.

 • Lekka, przenośna konstrukcja

  Dzięki niewielkim rozmiarom i małej wadze nie rzuca się w oczy. Umieszczony w kieszeni lub w torebce, może podróżować z Tobą wszędzie. Wytrzymała obudowa i ergonomiczna konstrukcja sprawi, że zapragniesz mieć go zawsze przy sobie. Dyktafon Digital Voice Tracer posiada certyfikat firmy Nuance oraz zdał wszystkie testy na zgodność z programem Dragon NaturallySpeaking.

 • Wyjątkowo duży wyświetlacz z podświetleniem do szybkiego odczytu informacji

  Duży wyświetlacz graficzny z podświetleniem umożliwia łatwe przeglądanie wszystkich ważnych informacji o plikach, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

 • Natychmiastowe nagrywanie za pomocą jednego przycisku – przejście z trybu wyłączonego zasilania do trybu nagrywania

  Naciśnij i przytrzymaj przez chwilę przycisk nagrywania, aby włączyć dyktafon Digital Voice Tracer i od razu rozpocząć nagrywanie.

 • Nagrywanie uruchamiane głosem umożliwiające sporządzanie notatek w trybie głośnomówiącym

  Nagrywanie uruchamiane głosem to przydatna funkcja umożliwiająca sporządzanie notatek w trybie głośnomówiącym. Po jej włączeniu nagrywanie rozpoczyna się automatycznie po rozpoczęciu dyktowania. Po zakończeniu mówienia nagrywanie zostanie zatrzymane, a następnie wznowione, gdy ponownie zaczniesz dyktować tekst.

 • Wyjątkowo duży głośnik przedni zapewnia krystalicznie czyste brzmienie nagrań głosowych

  Duże przetworniki głośnikowe mają większe możliwości generowania dźwięku i dlatego oferują większą moc oraz bogatsze doznania.

 • Korzystaj z szybkiego przesyłania nagrań i plików za pomocą złącza Hi-Speed USB 2.0

  Dzięki zwiększonej szybkości przesyłu danych, jaką dysponuje złącze Hi-Speed USB 2.0, przenoszenie nagrań na dysk komputera odbywa się teraz do 40 razy szybciej niż w przypadku standardowego złącza USB.

 • Maksymalna zgodność pamięci masowej USB

  Dyktafon Voice Tracer oferuje wygodny sposób zapisywania, archiwizowania i przenoszenia plików. Dyktafon ten podłącza się do komputera za pomocą złącza USB, bez konieczności instalacji specjalnego oprogramowania. Urządzenie jest automatycznie wykrywane jako dysk wymienny, co umożliwia przeciąganie plików do i z urządzenia.

 • Stereofoniczny mikrofon butonierkowy ze słuchawkami

  Wraz z dyktafonem Voice Tracer dostępny jest lekki zestaw słuchawkowy, zapewniający wygodę podczas długiego używania, oraz wielokierunkowy, stereofoniczny mikrofon butonierkowy. Wyjątkowa czułość rejestracji dźwięku mikrofonu zapewnia doskonałą jakość nagrywania, a zestaw słuchawkowy pozwala cieszyć się wspaniałym dźwiękiem stereo.

 • Automatyczna transkrypcja nagranych plików

  Dla osób ciągle kursujących między klientami, domem i biurem praktyczne rozwiązania do skarb. Dyktafon Digital Voice Tracer umożliwia dyktowanie dokumentów i notatek w ruchu. Po powrocie do biura wystarczy podłączyć go do komputera, przenieść plik i użyć programu Dragon NaturallySpeaking w celu automatycznej transkrypcji zapisanej mowy na tekst pisany. Nie trzeba już polegać na czasochłonnym i kosztownym ręcznym przepisywaniu! Dragon NaturallySpeaking to narzędzie dla podróżujących zawodowców.

 • Jeszcze większa dokładność sięgająca 99%

  Dragon NaturallySpeaking 10 jest dokładniejszy niż przepisywanie tekstu i nigdy nie popełnia błędów pisowni. Umożliwia tworzenie dokumentów trzy razy szybciej niż większość ludzi potrafi pisać na klawiaturze, z dokładnością sięgającą 99%. To idealne rozwiązanie dla ludzi biznesu i zaawansowanych użytkowników komputerowych.

 • Twórz dokumenty trzy razy szybciej niż inni

  Większość ludzi wymawia 120 słów na minutę, jednak jest w stanie zapisać mniej niż 40 słów na minutę. Zgadnij, co się stanie, jeśli będziesz tworzyć dokumenty przy użyciu Dragon NaturallySpeaking trzy razy szybciej, po prostu mówiąc?

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też