Voice Tracer

cyfrowy dyktafon

  Voice Tracer

  cyfrowy dyktafon

  Efektywne sporządzanie notatek

  W zestawie z dyktafonem Voice Tracer 888 znajduje się stacja dokująca USB. Dlatego dyktafon jest zawsze naładowany. Możesz go trzymać na biurku w zasięgu ręki i wygodnie podłączać do komputera w celu przesłania danych. Nagrywaj pomysły i notatki, słuchaj radia i ulubionej muzyki. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Voice Tracer cyfrowy dyktafon

4 GB, 572 godziny nagrywania LFH0888/00 Znajdź podobne produkty

Efektywne sporządzanie notatek

Wygodne nagrywanie

 • Ładowanie akumulatora przez złącze USB

  Ładowanie akumulatora przez złącze USB

  Akumulatory dyktafonu Voice Tracer można ładować, korzystając z mocy komputera.

 • Nagrywanie dźwięku stereofonicznego w formacie PCM o jakości płyty CD

  Wybierz spośród kilku dostępnych trybów nagrywania, takich jak rejestracja dźwięku stereofonicznego w formacie PCM o jakości płyty CD, tryby SHQ i HQ lub trzy tryby nagrywania monofonicznego (SP, LP i SLP) zapewniające dłuższy czas nagrywania.

 • Stacja dokująca USB umożliwiająca ładowanie i łatwe przesyłanie plików

  Możesz ładować dyktafon Digital Voice Tracer, podłączając go do stacji dokującej USB. Stacja umożliwia także łatwe przesyłanie plików do komputera i stanowi wygodną podstawkę biurkową pod dyktafon.

 • Regulacja czułości mikrofonu zapewnia lepszą jakość dźwięku

  Stosunek sygnału dźwięku do szumu (S/N) w tym mikrofonie o wysokiej czułości znacznie przewyższa parametry standardowych urządzeń tego typu. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie czułości rejestracji dźwięku (lepsza rejestracja głosu) bez utraty jakości.

 • Ciesz się odtwarzaniem plików MP3 i WMA

  Zapisz swoją kolekcję muzyki i pobierane utwory w dyktafonie Digital Voice Tracer. Urządzenie obsługuje formaty WMA i MP3.

 • Wyjątkowo duży wyświetlacz z podświetleniem do szybkiego odczytu informacji

  Duży wyświetlacz graficzny z podświetleniem umożliwia łatwe przeglądanie wszystkich ważnych informacji o plikach, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

 • Wyjątkowo duży głośnik przedni zapewnia krystalicznie czyste brzmienie nagrań głosowych

  Duże przetworniki głośnikowe mają większe możliwości generowania dźwięku i dlatego oferują większą moc oraz bogatsze doznania.

 • Korzystaj z szybkiego przesyłania nagrań i plików za pomocą złącza Hi-Speed USB 2.0

  Dzięki zwiększonej szybkości przesyłu danych, jaką dysponuje złącze Hi-Speed USB 2.0, przenoszenie nagrań na dysk komputera odbywa się teraz do 40 razy szybciej niż w przypadku standardowego złącza USB.

 • Natychmiastowe nagrywanie za pomocą jednego przycisku – przejście z trybu wyłączonego zasilania do trybu nagrywania

  Naciśnij i przytrzymaj przez chwilę przycisk nagrywania, aby włączyć dyktafon Digital Voice Tracer i od razu rozpocząć nagrywanie.

 • Stereofoniczny mikrofon butonierkowy ze słuchawkami

  Wraz z dyktafonem Voice Tracer dostępny jest lekki zestaw słuchawkowy, zapewniający wygodę podczas długiego używania, oraz wielokierunkowy, stereofoniczny mikrofon butonierkowy. Wyjątkowa czułość rejestracji dźwięku mikrofonu zapewnia doskonałą jakość nagrywania, a zestaw słuchawkowy pozwala cieszyć się wspaniałym dźwiękiem stereo.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też