PicoPix Projektor kieszonkowy

170 lumenów, Bezprzewodowy PPX3417W/EU Znajdź podobne produkty
 • Wyświetl swoje życie

  DLP

  PicoPix

  Projektor kieszonkowy

  PPX3417W/EU Znajdź podobne produkty

  Ten niewielki, lekki, przenośny projektor zapewnia łatwy dostęp do materiałów cyfrowych dzięki możliwości podłączenia rozmaitych gadżetów, karty SD czy nośnika pamięci USB. Zintegrowany odtwarzacz multimedialny i wbudowana aplikacja Office Viewer sprawiają, że projektor PicoPix może działać niezależnie od innych urządzeń. Zobacz wszystkie korzyści

 • Wyświetl swoje życie

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wyświetl swoje życie

 • Bezprzewodowe dublowanie ekranu

  Bezprzewodowe dublowanie ekranu z urządzeniami z systemami iOS, Android i Windows za pośrednictwem klucza sprzętowego Wi-Fi

 • Wyświetlanie filmów i obrazów HD o wielkości do 305 cm (120")

  Korzystaj z największego jak dotąd mobilnego ekranu i udostępniaj materiały HD w dowolnym miejscu. Projektor PicoPix jest jak kieszonkowe kino.

 • Akumulator wewnętrzny gwarantujący nawet do 2 godzin odtwarzania

  Projektor kieszonkowy PicoPix jest wyposażony w niewielki wbudowany akumulator umożliwiający długie odtwarzanie. Jedno naładowanie wystarcza nawet na 2 godziny ciągłego oglądania filmów lub zdjęć oraz słuchania muzyki. To sprawia, że projektor PicoPix warto mieć zawsze przy sobie.

 • Wbudowana aplikacja Office Viewer i odtwarzacz multimedialny

  Zintegrowany odtwarzacz MP4 obsługuje wszystkie typowe formaty obrazu i dźwięku. Dzięki temu projektor PicoPix jest samodzielnym urządzeniem. Aplikacja Office Viewer umożliwia udostępnianie wszystkich typowych plików biurowych i plików PDF.

 • Idealnie mieści się w kieszeni i waży tylko 270 g

  Dzięki 270 g wagi i smukłej konstrukcji projektor kieszonkowy PicoPix jest doskonałym, lekkim urządzeniem do użytku służbowego i prywatnego.

 • Różne złącza dla wszystkich popularnych urządzeń

  Projektor kieszonkowy PicoPix oferuje dużą liczbę złączy umożliwiających podłączanie rozmaitych urządzeń. USB, HDMI, VGA, złącza komponentowe i kompozytowe, gniazdo kart SD/SDHC i wyjście audio 3,5 mm — wszystko jest do Twojej dyspozycji. Korzystaj z nieograniczonego dostępu do rozrywki!

 • Odtwarzaj filmy bezpośrednio z pamięci USB lub pamięci wewnętrznej

  Wbudowane odtwarzacz MP4 obsługuje wszystkie popularne formaty audio i wideo. Dzięki temu projektor kieszonkowy PicoPix może samodzielnie odtwarzać materiały zapisane w pamięci wewnętrznej 4 GB, w pamięci USB lub na karcie microSD.

 • SmartEngine z technologią LED

  Twoje zdjęcia i filmy zasługują na to, aby pokazywać je innym w najlepszej jakości. Właśnie dlatego w projektorze kieszonkowym PicoPix wykorzystano wysokiej klasy technologię SmartEngine LED, dzięki której wyświetlane zdjęcia i filmy cechują się wspaniałymi kolorami i zachwycającym kontrastem.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też