Zamknij Pobierz obraz

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

  Obrazy

  Delikatna powłoka, gładka skóra

  Golarki z serii 7000 firmy Philips zapewniają delikatne i gładkie golenie. System GyroFlex 2D łatwo dopasowuje się do kształtu twarzy i goli nawet najkrótszy zarost dzięki ostrzom DualPrecision.

  Pokaż wszystkie dane techniczne
  Zobacz wszystkie nagrody

  Akcesoria dla tego produktu

  Zobacz wszystkie akcesoria

  Cechy produktu

  • Szczeliny i otwory wychwytują nawet najmniejsze włoski

   Ostrza DualPrecision komfortowo golą długie włoski i krótki zarost. Służą do tego odpowiednio szczeliny i otwory.

  • Ostrza Super Lift and Cut unoszą włoski, co zapewnia dokładniejsze golenie

   System podwójnych ostrzy w golarce elektrycznej firmy Philips unosi włosy i przycina je na linii skóry, zapewniając dokładniejsze golenie.

  • Elastyczne, dwukierunkowe głowice łatwo dostosowują się do kształtu twarzy

   Zastosowany w golarce system GyroFlex 2D łatwo dopasowuje się do kształtu twarzy, a także zapewnia mniejszy nacisk i mniej podrażnień przy dokładnym goleniu.

  • System Aquatec zapewnia golenie na sucho i na mokro

   Zastosowanie w golarce elektrycznej uszczelnienia Aquatec pozwala wybrać sposób golenia. Można zdecydować się na wygodne golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro z użyciem żelu lub pianki, tak by dodatkowo ochronić skórę.

  • Golarkę wystarczy opłukać

   Wystarczy otworzyć głowicę i dokładnie opłukać ją pod strumieniem bieżącej wody.

  • Technologia SkinGlide zapewnia gładką skórę, mniej podrażnień i otarć

   Zastosowana w golarce elektrycznej technologia SkinGlide zmniejsza tarcie i pozwala na płynny ruch wzdłuż skóry, zapewniając proste i dokładne golenie.

  • 45 minut działania po 1 godzinie ładowania

   Energooszczędny i wydajny akumulator litowo-jonowy zapewnia więcej cykli golenia po jednym ładowaniu. Godzinne ładowanie pozwala nawet na 45 minut pracy. Trzyminutowe ładowanie wystarczy na jedno golenie.

  • Doskonały do przycinania wąsów i bokobrodów

   Doskonały wygląd dzięki delikatnemu dla skóry, precyzyjnemu trymerowi SmartClick. Nadaje się on idealnie do pielęgnowania wąsów i przycinania bokobrodów.

  • 2-letnia gwarancja, uniwersalny zakres napięć ładowania i wymienne ostrza

   Wszystkie nasze golarki są objęte 2-letnią światową gwarancją i mają uniwersalny zakres napięć. Trwałe ostrza należy wymieniać zaledwie raz na 2 lata.

  • 2-poziomowy wskaźnik naładowania akumul. z blokadą podróżną

   Wielopoziomowy wyświetlacz LED informuje o niskim poziomie naładowania akumulatora, potrzebie wymiany głowicy na nową i działaniu blokady. Blokada podróżna chroni przed przypadkowym włączeniem urządzenia. Aby włączyć blokadę podróżną, należy nacisnąć i przytrzymać dowolny przycisk przez 3 sekundy, a wtedy urządzenie nie włączy się przypadkiem. Po włączeniu blokady podróżnej wyświetlany jest czerwony symbol.

  • Dzięki podstawce ładującej golarka jest zawsze w pełni naładowana i gotowa do użycia

   Składana podstawka ładująca zmieści się nawet w najciaśniejszych miejscach, dzięki czemu urządzenie można naładować niemal wszędzie. Podstawkę można także zabrać w podróż.

  Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

  Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

  Ostatnio wyświetlone produkty

  Być może zainteresują cię też