Shaver series 7000

golarka elektryczna — na sucho/na mokro

  • KA
  • KA

  Shaver series 7000

  golarka elektryczna — na sucho/na mokro

  Series 7000. Dokładne golenie dla skóry wrażliwej.

  Zwiększ bezpieczeństwo golenia. Specjalnie zaprojektowana z myślą o delikatnej ochronie skóry golarka Philips Shaver Series 7000 jest wyposażona w pierścienie Comfort z unikatową powłoką z mikrogranulkami, która zapewnia dokładne golenie dla skóry wrażliwej. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Shaver series 7000 golarka elektryczna — na sucho/na mokro

Pierścienie Comfort, 50 min działania po 1 godz. ładowania, Szczot. do oczyszcz. i trymer do brody, System SmartClean S7780/64 Znajdź podobne produkty

Series 7000. Dokładne golenie dla skóry wrażliwej.

Efekt: Gładka skóra bez podrażnień.

 • Zapobiegająca tarciu powłoka z mikrogranulkami pozwala delikatnie i dokładnie golić wrażliwą skórę

  Zapobiegająca tarciu powłoka z mikrogranulkami pozwala delikatnie i dokładnie golić wrażliwą skórę

  Nasze pierścienie Comfort są pokryte wyjątkową powłoką — złożoną z tysięcy drobnych koralików — która tworzy miękką powierzchnię o niskiej oporności. Dzięki temu golarka bezproblemowo przesuwa się po twarzy i redukuje podrażnienia, pozostawiając gładką skórę.

 • Ostrza delikatnie rozkładają włosy, zapewniając dokładne, łagodne golenie

  Ostrza delikatnie rozkładają włosy, zapewniając dokładne, łagodne golenie

  Nasz specjalnie zaprojektowany system ostrzy chroni skórę, bardzo dokładnie przycinając długie, krótkie i spłaszczone włosy. Otwory zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ustawiać każdy włos w położeniu idealnym do przycięcia, co umożliwia precyzyjne ścinanie bez uszkodzenia skóry.

 • Dzięki uszczelnieniu AquaTec możesz wybrać wygodne golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro

  Dzięki uszczelnieniu AquaTec możesz wybrać wygodne golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro

  Wybierz preferowany sposób golenia. Uszczelnienie AquaTec umożliwia wybór szybkiego, a jednocześnie komfortowego golenia na sucho lub golenia na mokro — z użyciem żelu lub pianki — nawet pod prysznicem.

 • Intuicyjny wyświetlacz ułatwia korzystanie z funkcji

  Intuicyjny wyświetlacz ułatwia korzystanie z funkcji

  Intuicyjny wyświetlacz pokazuje ważne informacje i pozwala w pełni wykorzystać potencjał golarki: — 3-poziomowy wskaźnik naładowania akumulatora — Wskaźnik konieczności czyszczenia — Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora — Wskaźnik wymiany głowic — Wskaźnik blokady podróżnej

 • Godzina ładowania wystarcza na 50 minut bezprzewodowego golenia

  Godzina ładowania wystarcza na 50 minut bezprzewodowego golenia

  System wydajnych energetycznie akumulatorów litowo-jonowych oferuje dwie wygodne opcje: ładowanie przez godzinę w celu uzyskania 50 minut golenia lub szybkie ładowanie na jedno golenie. Wszystkie modele golarki z serii 7000 zostały zaprojektowane wyłącznie do działania w trybie bezprzewodowym, aby zapewnić bezpieczeństwo w wilgotnym otoczeniu.

 • Nakładany trymer do brody z 5 ustawieniami długości

  Nakładany trymer do brody z 5 ustawieniami długości

  Zmień swój wygląd dzięki trymerowi do brody SmartClick. Do wyboru jest 5 ustawień długości pozwalających uzyskać dowolny styl — od idealnego zarostu po krótką, równo przyciętą brodę. Zaokrąglone końcówki i nasadki zostały zaprojektowane, aby zapobiegać podrażnieniom skóry.

 • Szczoteczka do twarzy umożliwia głębokie i delikatne oczyszczanie

  Szczoteczka do twarzy umożliwia głębokie i delikatne oczyszczanie

  Produkt został opracowany myślą o delikatnej pielęgnacji skóry wrażliwej. Wystarczy przymocować szczoteczkę do golarki i użyć jej razem z wybranym środkiem oczyszczającym. 32 tys. aktywnych włosków dokładnie i delikatnie czyści nawet najtrudniej dostępne powierzchnie twarzy, zapewniając gładkość i zdrowy wygląd skóry.

 • Golarka jak nowa każdego dnia dzięki systemowi SmartClean

  Golarka jak nowa każdego dnia dzięki systemowi SmartClean

  Za dotknięciem przycisku system SmartClean czyści, konserwuje i ładuje golarkę, zapewniając najlepsze działanie każdego dnia.

 • Produkt ma 2-letnią gwarancję

  Produkt ma 2-letnią gwarancję

  Firma Philips udziela 2-letniej gwarancji na tę golarkę. Nasze golarki z serii 7000 zostały zaprojektowane z myślą o wydajności i trwałości.

 • Głowice z łatwością poruszają się w 5 kierunkach, co zapewnia dodatkowy komfort

  Głowice DynamicFlex bez trudu poruszają się w 5 kierunkach, podążając za każdą krzywizną twarzy i szyi, co zapewnia wygodniejsze golenie.

 • Unosi włosy, zapewniając komfortowe, dokładne golenie

  Dokładniejsze golenie dzięki podwójnym ostrzom systemu Super Lift & Cut Action. Pierwsze ostrze unosi włoski, a drugie delikatnie goli je tuż przy skórze, zapewniając prawdziwą gładkość.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Najlepsza golarka firmy Philips do skóry wrażliwej — w porównaniu z innymi golarkami firmy Philips
 • Szczoteczka do oczyszczania SmartClick — w porównaniu do ręcznego oczyszczania w tym samym stanie; zgodnie z wynikami zewnętrznego testu klinicznego przeprowadzonego na 30 uczestnikach 3 godziny po oczyszczaniu skóry

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też