VisaPure

Szczoteczka delikatna

  VisaPure

  Szczoteczka delikatna

  Szczoteczka delikatna

  Szczoteczka delikatna umożliwia niezwykle łagodne oczyszczanie nawet wrażliwej skóry dzięki specjalnie zaprojektowanemu cieńszemu włosiu z wyjątkową technologią, która pozwala mu gładko przesuwać się po skórze, nie powodując jej podrażnień. Szczoteczka jest wyposażona w 32 tys. jedwabiście gładkich włosków, zapewniających bardziej delikatne oczyszczanie. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

VisaPure Szczoteczka delikatna

Do skóry normalnej i wrażliwej, Do codziennego użytku, Wymieniaj co 3 miesiące, Łatwa wymiana SC5991/10 Znajdź podobne produkty

Zgodne produkty

Szczoteczka delikatna

Czysta i miękka skóra

 • Lepsze wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry

  Lepsze wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry

  Oczyszczanie skóry za pomocą urządzenia VisaPure skutkuje efektywniejszym usuwaniem pozostałości makijażu i martwych komórek naskórka. Efekt głębokiego oczyszczania sprawia, że Twoje ulubione produkty do pielęgnacji skóry, takie jak kremy, balsamy i olejki, są lepiej wchłaniane.

 • Szczoteczka delikatna do skóry normalnej i wrażliwej

  Czyści skórę równie delikatnie jak Twoje dłonie, a unikalne, jedwabiście miękkie włosie zapobiega jej uszkodzeniom i wysuszaniu. Specjalnie zaprojektowane włókna są jeszcze cieńsze i bardziej miękkie niż włókna szczoteczki normalnej oraz umożliwiają jeszcze delikatniejsze oczyszczanie wrażliwej skóry.

 • Wyjątkowa kompozycja włókien szczoteczki do oczyszczania twarzy

  We wszystkich szczoteczkach VisaPure zastosowano unikalną technologię włosia 5 w 1. Każde włókno jest dwukrotnie polerowane, a jego miękkie zakończenie zapewnia gładkie przesuwanie się po powierzchni skóry. Włosie VisaPure jest wyjątkowo długie, przez co gwarantuje maksymalny komfort cery. Grubość włosia VisaPure jest do 3 razy mniejsza niż szerokość porów skóry, dzięki czemu oczyszczanie staje się bardziej efektywne. Dodatkowo jego wysoka gęstość pozwala oczyścić większą liczbę porów jednym ruchem, maksymalnie zwiększając komfort użytkowania. Włosie wykonano także ze specjalnie dobranego materiału, który zapewnia jego wodoodporność.

 • Główka szczoteczki zakładana w łatwy sposób

  Łatwa instalacja i zgodność ze wszystkimi modelami Philips VisaPure.

 • Wymieniaj co 3 miesiące

  Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy co trzy miesiące wymieniać szczoteczkę, którą można w prosty sposób zdjąć z urządzenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też