VisaPure

  Szczoteczka do cery z niedoskonałościami

  Szczoteczka do cery z niedoskonałościami

  Szczoteczka do cery z niedoskonałościami redukuje nadmiar sebum i usuwa martwe komórki naskórka, które mogą zablokować pory. Połączenie długiego i miękkiego włosia zapewnia delikatne oczyszczanie przystosowane do wymagań wrażliwej skóry ze skłonnością do wyprysków. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

VisaPure Szczoteczka do cery z niedoskonałościami

Do cery z niedoskonałościami, Do codziennego użytku, Wymieniaj co 3 miesiące, Łatwa wymiana SC5994/00 Znajdź podobne produkty

Szczoteczka do cery z niedoskonałościami

 • Lepsze wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry

  Lepsze wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry

  Oczyszczanie skóry za pomocą urządzenia VisaPure skutkuje efektywniejszym usuwaniem pozostałości makijażu i martwych komórek naskórka. Efekt głębokiego oczyszczania sprawia, że Twoje ulubione produkty do pielęgnacji skóry, takie jak kremy, balsamy i olejki, są lepiej wchłaniane.

 • Szczoteczka do typów cery ze skłonnością do wyprysków

  Delikatne i efektywne oczyszczanie cery z niedoskonałościami. Szczoteczka usuwa martwe komórki naskórka i sebum skuteczniej niż w przypadku użycia samych dłoni, a jednocześnie jest bardzo delikatna dla wrażliwej skóry. Włosie szczoteczki jest cienkie i długie, a jego końcówki były polerowane dwukrotnie, dzięki czemu tarcie jest mniejsze, a oczyszczanie łagodniejsze. To bardzo delikatny sposób na uzyskanie czystej, zdrowo wyglądającej cery. Opracowano we współpracy z dermatologami.

 • Produkt opracowany we współpracy z dermatologami

  Aby zapewnić higienę i bezpieczeństwo stosowania na skórze skłonnością do niedoskonałości, w proces opracowywania szczoteczki zostali zaangażowani czołowi dermatolodzy.

 • Unikalny układ włosków do oczyszczania twarzy

  Wszystkie szczoteczki VisaPure mają unikalną technologię włosia 5 w 1. Każdy włosek był dwukrotnie polerowany, a jego delikatne końcówki zapewniają gładkie przesuwanie się po skórze. Włosie szczoteczki VisaPure jest wyjątkowo długie, co zapewnia niezwykle komfortowe stosowanie na skórze. W celu zapewnienia skuteczności włoski szczoteczki VisaPure są do trzech razy węższe niż pory naskórka, a ich gęstość sprawia, że pojedynczy zabieg zapewnia delikatne i odprężające uczucie podczas oczyszczania. Materiał, z którego wykonane jest włosie, został specjalnie dobrany pod kątem wodoodporności.

 • Główka szczoteczki zakładana w łatwy sposób

  Łatwa instalacja i zgodność ze wszystkimi modelami Philips VisaPure.

 • Wymieniaj co 3 miesiące

  Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wymieniaj szczoteczkę co trzy miesiące. Można ją w łatwy sposób można wymienić, po prostu ściągając ją z urządzenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też