Avent

  Philips Avent

  Butelka dla niemowląt Classic +

  Klinicznie potwierdzone rzadsze występowanie kolki i dyskomfortu*

  Nasza uznana seria Classic + została ulepszona, tak aby karmienie było jeszcze przyjemniejsze. Smoczek jest wyposażony w system antykolkowy o klinicznie potwierdzonym działaniu, a butelka jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu i montażu. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Avent Butelka dla niemowląt Classic +

1 butelka, 125 ml, ze smoczkiem dla niemowląt, 0m+ SCF560/17 Znajdź podobne produkty

Spełnij marzenia swojego maluszka

 

Zagłosuj na Twój ulubiony zawód, weź udział w tworzeniu nowej limitowanej kolekcji butelek "Kim będę, gdy dorosnę" i wygraj nagrody dla Twojego maluszka!

 

Sprawdź!

Zagłosuj na Twój ulubiony zawód, weź udział w tworzeniu nowej limitowanej kolekcji butelek "Kim będę, gdy dorosnę" i wygraj nagrody dla Twojego maluszka!
Zagłosuj na Twój ulubiony zawód, weź udział w tworzeniu nowej limitowanej kolekcji butelek "Kim będę, gdy dorosnę" i wygraj nagrody dla Twojego maluszka!

Klinicznie potwierdzone rzadsze występowanie kolki i dyskomfortu*

Łatwe czyszczenie dla doskonałej higieny

 • System antykolkowy o potwierdzonej skuteczności*

  System antykolkowy o potwierdzonej skuteczności*

  W przeciwieństwie do innych butelek dla niemowląt nasze butelki są wyposażone w smoczki ze zintegrowanym systemem antykolkowym o klinicznie potwierdzonym działaniu, co ułatwia poprawne złożenie butelki. Gdy karmisz dziecko, wyjątkowy zaworek smoczka otwiera się, umożliwiając dopływ powietrza do butelki zamiast do brzuszka dziecka.

 • Stan rozdrażnienia występuje rzadziej, zwłaszcza w nocy

  Stan rozdrażnienia występuje rzadziej, zwłaszcza w nocy

  Sen i jedzenie są niezbędne dla zdrowia i szczęścia Twojego dziecka. Wyniki badań przeprowadzonych na próbie losowej dowiodły, że butelka Philips Avent Classic + skraca stan rozdrażnienia o około 28 minut na dobę w porównaniu ze zwykłą butelką (46 min w porównaniu do 74 min, p = 0,05). Jest to szczególnie widoczne w nocy.*

 • Szczelność zapewnia przyjemne karmienie

  Szczelność zapewnia przyjemne karmienie

  Nową butelkę Classic + zaprojektowano tak, aby nie przeciekała w trakcie karmienia, dzięki czemu karmienie staje się prawdziwą przyjemnością.

 • Szeroka szyjka i zaledwie kilka części — łatwe czyszczenie

  Szeroka szyjka i zaledwie kilka części — łatwe czyszczenie

  Naszą butelkę można w prosty sposób szybko i dokładnie wyczyścić — ma szeroką szyjkę i zaokrąglone brzegi oraz składa się z zaledwie czterech części. Możesz mieć pewność, że butelka Twojego dziecka jest naprawdę czysta.

 • Zaledwie kilka części dla ułatwienia i przyspieszenia montażu

  Zaledwie kilka części dla ułatwienia i przyspieszenia montażu

  Nowa butelka Classic + ma zaledwie cztery części, dzięki czemu jej złożenie jest dziecinnie proste.

 • Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie

  Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie

  Dzięki wyjątkowemu kształtowi butelkę do karmienia można łatwo chwycić i skierować w dowolną stronę, co zapewnia maksymalną wygodę nawet malutkim rączkom dziecka.

 • Zgodność z produktami Philips Avent

  Zgodność z produktami Philips Avent

  Butelki Philips Avent Classic + są zgodne z większością produktów z tej serii. Zalecamy używanie butelek Classic + wyłącznie ze smoczkami Philips Avent Classic +.

 • Dostępne są smoczki o różnych stopniach wypływu.

  Dostępne są smoczki o różnych stopniach wypływu.

  Smoczki z serii Philips Avent Classic + oferują różne stopnie wypływu, aby zaspokoić rosnące potrzeby Twojego dziecka. Pamiętaj, że oznaczenia wieku mają charakter orientacyjny, ponieważ dzieci rozwijają się w różnym tempie. Wszystkie smoczki są dostępne w zestawach po dwie sztuki: dla noworodków oraz z małą, średnią, dużą i regulowaną prędkością wypływu.

 • Bez bisfenolu A

  Butelka do karmienia Philips Avent Classic + została wykonana z materiału niezawierającego bisfenolu A* (polipropylenu), zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej (2011/8/UE).

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Dwutygodniowe niemowlęta karmione butelką Philips Avent przejawiały mniejszą skłonność do kolek niż dzieci karmione tradycyjną butelką. Dwutygodniowe niemowlęta karmione butelką Philips Avent były rzadziej rozdrażnione niż dzieci karmione butelką innego znanego producenta.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też