Dodatkowy odbiornik telewizyjny

  Dodatkowy odbiornik dla urządzenia SLV5400

  Ten sam sygnał audio/wideo przesłany bezprzewodowo przez urządzenie SLV5400 Wireless TV Link na trzecim telewizorze!

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Dodatkowy odbiornik dla urządzenia SLV5400

 • Oglądaj obraz z dowolnego urządzenia wideo na drugim telewizorze

  Łącze bezprzewodowe wykorzystuje standardowe gniazda SCART i cinch stosowane w niemal wszystkich urządzeniach audio-wideo. Jeśli dane urządzenie jest wyposażone w jedno z tych standardowych złączy, to może ono współpracować z łączem bezprzewodowym

 • Na drugim TV można wybrać jedno spośród 4 źródeł sygnału do oglądania

  Łatwy sposób przełączania między odtwarzaczem DVD, odbiornikiem satelitarnym, magnetowidem lub przystawką telewizyjną bez konieczności ponownego konfigurowania całego systemu kina domowego. Bezprzewodowy system przekazu sygnału TV posiada dwa niezależne wejścia, z których każde ma złącze SCART, dzięki czemu można podłączyć maksymalnie cztery urządzenia.

 • Współpracuje z DVD+RW/ DVD/magnetowidami/przystawkami i innymi urządzeniami

  Rozszerza możliwość oglądania filmów, wydarzeń sportowych, transmisji „na żywo” i różnych kanałów telewizyjnych w dowolnym miejscu w domu. Bezprzewodowe urządzenie TV-link doskonale nadaje się do transmisji sygnału AV z dekoderów płatnej telewizji (PayTV, Pay-per-View) różnych marek, odbiorników satelitarnych, przystawek telewizyjnych, odtwarzaczy DVD, magnetowidów i kamer.

 • Zgodny z większością urządzeń wideo różnych marek

  Łącze bezprzewodowe wykorzystuje standardowe gniazda SCART i cinch stosowane w niemal wszystkich urządzeniach audio-wideo.

 • Dostęp do czterech urządzeń za pomocą jednego przycisku

  Nie ma potrzeby zamiany kabli w nadajniku, aby oglądać obraz z dowolnie wybranego urządzenia wideo na drugim telewizorze. Wystarczy nacisnąć przycisk wyboru wejścia, aby zmienić urządzenie wejściowe.

 • Możliwość sterowania urządzeniem znajdującym się w zamkniętej szafce

  Jeśli urządzenia audio/wideo są umieszczone w szafie, nie można nimi sterować za pomocą zwykłego pilota na podczerwień. Pilot radiowy firmy Philips umożliwia ich obsługę nawet przy zamkniętych drzwiczkach szafki, dzięki łączu działającemu na bazie fal radiowych, które odbiera fale podczerwone pilota zdalnego sterowania i zamienia je na fale radiowe. Następnie odbiornik przekształca je z powrotem na fale podczerwone.

 • Bez problemów, bałaganu i potrzeby wiercenia otworów i prowadzenia przewodów

  Dzięki połączeniu bezprzewodowemu o częstotliwości 2,4 GHz pomiędzy odbiornikiem i nadajnikiem nie ma potrzeby prowadzenia przewodów ani wiercenia dziur w ścianach.

 • Sygnał przesyłany bezprzewodowo bez problemu pokonuje ściany i sufity

  Teraz nie ma już konieczności kupowania lub wypożyczania drugiego odtwarzacza DVD lub innego urządzenia AV. Bezprzewodowy system transmisji radiowej rozszerza możliwość oglądania filmów DVD i ulubionych programów telewizyjnych lub satelitarnych w dowolnym miejscu w domu. Dzięki maksymalnemu zasięgowi wynoszącemu 30 m można oglądać wysokiej jakości obraz i słuchać wysokiej jakości dźwięk niezależnie od miejsca, w którym znajduje się drugi telewizor.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też