Kamera internetowa

  Wideo chat o podwyższonej rozdzielczości

  Czarna obudowa i małe rozmiary tej kamery internetowej idealnie współgrają z rejestrowanym przez nią obrazem o wysokiej jakości. Solidna podstawka pozwala ją pewnie umocować na każdym monitorze, a możliwość obrotu o 360° pozwala sfilmować każdy kąt pokoju. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wideo chat o podwyższonej rozdzielczości

 • Przycisk zdjęć umożliwiający szybkie wykonywanie zdjęć

  Możesz wykonać zdjęcie za pomocą jednego naciśnięcia przycisku, a następnie dodać je do wiadomości e-mail, stron internetowych lub dokumentów.

 • Automatyczny optymalizator obrazów pozwala uzyskać doskonałą jakość obrazu

  Automatyczny optymalizator obrazów pozwala uzyskać doskonałą jakość obrazu z kamery internetowej, automatycznie zmieniając ustawienia obrazu w zależności od dostępnego oświetlenia.

 • Obraz wideo z szybkością 30 klatek/s

  Częstotliwość odświeżania 30 klatek na sekundę zapewnia naturalny wygląd podczas połączeń wideo bez efektu skakania obrazu uzyskiwanego w przypadku niektórych kamer internetowych.

 • Niezależny mikrofon zewnętrzny zapewnia swobodę podczas nagrywania

  Oddzielny mikrofon zewnętrzny możesz umieścić w wygodnym dla siebie miejscu, aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku podczas rozmów przez sieć. Wtedy możesz dodać wysokiej jakości dźwięk do swoich nagrań wideo i czatów internetowych.

 • Doskonała rozdzielczość VGA zapewnia wysokiej jakości obrazy

  Kamera internetowa rejestruje zdjęcia i gotowe do wysłania w postaci wiadomości e-mail obrazy bez migotania w rozdzielczości VGA (Video Graphics Array – 640 x 480). Dzięki takiej rozdzielczości, kamerę śmiało można określić mianem profesjonalnej. Dodawaj wysokiej jakości zdjęcia do dokumentów, stron internetowych i wiadomości e-mail lub wydrukuj obrazy o jakości fotograficznej.

 • Dzięki obrotowemu złączu kamerę można obracać o 360°

  Obrotowe złącze kamery pozwala cieszyć się swobodą ujęć. Stojącą w jednym miejscu kamerę można obrócić o 360°, aby sfilmować dowolny kąt pokoju.

 • VLounge pozwala wykonywać, archiwizować i zarządzać zdjęciami i wideo-pocztą

  Oprogramowanie do wygodnego przechwytywania, zarządzania i archiwizowania zdjęć i wideoklipów. Za pomocą kilku kliknięć myszą możesz tworzyć i wysyłać wiadomości e-mail z dołączonymi filmami. To oprogramowanie pozwala na pełne wykorzystanie możliwości kamery internetowej firmy Philips.

 • Zgodność z MSN, Skype i innymi bezpłatnymi komunikatorami internetowymi

  Podczas projektowania kamery i tworzenia oprogramowania uwzględniono wszystkie systemy komunikatorów internetowych. Dzięki temu można dodawać obraz wideo do programu Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger i innych bezpłatnych komunikatorów internetowych. Kamera pracuje również z programem Windows Messenger i NetMeeting, pozwalając zestawić wieloosobową konferencję wideo. Kolejną jej zaletą jest gwarancja zgodności z przyszłymi rozwiązaniami.

 • Menedżer instalacji ułatwia konfigurację

  Dzięki łatwemu w obsłudze menedżerowi instalacji skonfigurujesz swoją kamerę w kilka sekund. Wystarczy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami, aby idealnie skonfigurować kamerę do pracy z komputerem.

 • Stabilny uchwyt montażowy dla dowolnego monitora, laptopa lub biurka

  Wielofunkcyjna podstawa umożliwia zamontowanie kamery internetowej na dowolnym monitorze, laptopie, notebooku lub płaskiej powierzchni.

 • Obrotowy obiektyw ułatwia kadrowanie i zapewnia naturalne ujęcia

  Obrotowy obiektyw ułatwia kadrowanie i zapewnia naturalne ujęcia. Kąt ustawienia kamery można szybko i łatwo ustawić. Koniec z umieszczaniem przedmiotów pod kamerą w celu uzyskania odpowiedniego pochylenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też