Kamera internetowa

  Kamera internetowa

  Korzystaj z połączeń wideo z przyjaciółmi!

  Jeśli chcesz pozostać w bliskim kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, skorzystaj z kamery internetowej z zestawem słuchawkowym. Zaskocz ich, wstawiając różne obrazki jako wirtualne tło. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Korzystaj z połączeń wideo z przyjaciółmi!

 • Dodaj najwyższej jakości obraz wideo i dźwięk do połączeń

  Kamera internetowa została stworzona w celu dodania obrazu wideo do połączeń internetowych, aby móc na żywo widzieć i słyszeć rodzinę oraz przyjaciół. Innymi zaletami kamery jest łatwa obsługa, błyskawiczne uruchomienie i zgodność z przyszłymi rozwiązaniami.

 • Dzięki funkcji śledzenia twarzy kamera sama podąża za twarzą nagrywanej osoby

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Daje możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Wbudowany mikrofon cyfrowy zapewniający doskonałe brzmienie

  Wbudowany mikrofon cyfrowy pozwala na swobodną i naturalną rozmowę lub dodanie dźwięku do nagrywanego wideoklipu.

 • Obraz wideo z szybkością 30 klatek/s

  Częstotliwość odświeżania 30 klatek na sekundę zapewnia naturalny wygląd podczas połączeń wideo bez efektu skakania obrazu uzyskiwanego w przypadku niektórych kamer internetowych.

 • Precyzyjna szklana optyka zapewnia jeszcze wyższą jakość

  Ostry, wyraźny i czysty obraz. Precyzyjna szklana optyka zapewnia wysoką jakość obrazu we wszystkich zastosowaniach – od fotografii po wiadomości wideo. Obiektywy poddane specjalnej obróbce są pokryte warstwą zwiększająca ich żywotność i chroniącą przed zniszczeniem, porysowaniem i kurzem.

 • Stabilny uchwyt montażowy dla dowolnego monitora, laptopa lub biurka

  Wielofunkcyjna podstawa umożliwia zamontowanie kamery internetowej na dowolnym monitorze, laptopie, notebooku lub płaskiej powierzchni.

 • Komponuj wiadomości wideo-poczty i steruj kamerą z VLounge Premium

  Komponuj i wysyłaj wiadomości wideo-poczty w ciągu kilku sekund. VLounge jest zaawansowanym oprogramowaniem do rejestrowania, zarządzania i archiwizowania zdjęć i nagrań wideo przy pomocy kilku kliknięć myszą. Można z niego korzystać także do sterowania funkcją śledzenia twarzy i uzyskania maksymalnej kontroli zbliżenia cyfrowego.

 • Błyskawiczne uruchamianie programu VLounge dzięki przyciskowi QuickLaunch

  Aby uruchomić program VLounge, wystarczy nacisnąć przycisk QuickLaunch

 • Zgodność z MSN, Skype i innymi bezpłatnymi komunikatorami internetowymi

  Podczas projektowania kamery i tworzenia oprogramowania uwzględniono wszystkie systemy komunikatorów internetowych. Dzięki temu można dodawać obraz wideo do programu Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger i innych bezpłatnych komunikatorów internetowych. Kamera pracuje również z programem Windows Messenger i NetMeeting, pozwalając zestawić wieloosobową konferencję wideo. Kolejną jej zaletą jest gwarancja zgodności z przyszłymi rozwiązaniami.

 • Przycisk zdjęć umożliwiający szybkie wykonywanie zdjęć

  Możesz wykonać zdjęcie za pomocą jednego naciśnięcia przycisku, a następnie dodać je do wiadomości e-mail, stron internetowych lub dokumentów.

 • Multimedialne słuchawki z mikrofonem zapewniające najwyższą jakość dźwięku

  Dołączony do kamery zestaw słuchawkowy zwiększa wygodę podczas prowadzenia rozmów sieciowych i innych interaktywnych zajęć. Zestaw został wyposażony w mikrofon z wysięgnikiem zapewniający stały poziom nagrania nawet podczas ruchu użytkownika, co pozwala uzyskać najwyższą jakość dźwięku.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też