Zamknij Pobierz obraz

Obrazy

Bądź w kontakcie

Dzięki rozdzielczości 1,3 megapiksela dla filmów i zdjęć, funkcji śledzenia twarzy, 3-krotnemu zbliżeniu cyfrowemu i przyciskowi umożliwiającemu szybkie wykonywanie zdjęć, użytkownik musi jedynie podłączyć urządzenie i rozpocząć rozmowę! Uniwersalny zacisk pasuje do ekranów komputerów stacjonarnych i laptopów.

Cechy produktu

 • Składana kamera zapewnia łatwe przechowywanie

 • Doskonalszy, 1,3-megapikselowy obraz, jeszcze bardziej wyrazisty

  Ta kamera internetowa zapewnia rozdzielczość 1,3 megapiksela (programowo zwiększana) zarówno zdjęć, jak i obrazu wideo. Dlatego możesz używać jej jako wysokiej jakości aparatu fotograficznego, który pozwoli Ci wykonywać zdjęcia o wysokiej jakości, nawet po wydrukowaniu w dużym formacie.

 • Nie przegap żadnego uśmiechu dzięki śledzeniu twarzy

  Najnowocześniejsze oprogramowanie kamery automatycznie wykrywa twarz nagrywanej osoby i przesuwa obiektyw, podążając za jej ruchami. W czasie wideokonferencji pozostaniesz w centrum obrazu, nawet jeśli będziesz się poruszać. Dzięki temu masz możliwość swobodnego prowadzenia rozmowy i wyrażania myśli.

 • Proste podłączenie typu „podłącz i rozmawiaj” zapewnia szybką gotowość do rozmowy

  Wystarczy podłączyć kamerę do portu USB komputera. Komputer natychmiast ją rozpozna. Prowadzenie wideorozmów jest niezwykle proste.

 • Cyfrowe zbliżenie 3x pozwala uzyskać rewelacyjne zbliżenia

  Korzystaj z funkcji zbliżenia i oddalania w celu uzyskania najlepszego kadru. Zbliżeniem można sterować, korzystając z interfejsu ekranowego i jednocześnie patrząc na obraz, co pozwala dokonać idealnej kompozycji.

 • Płynny obraz wideo z szybkością 30 klatek/s

  Usiądź i ciesz się doskonałym obrazem o szybkości 30 klatek na sekundę i lepszą jakością wideokonferencji.

 • Redukcja szumów poprawia wyrazistość mowy

  Doskonała technologia redukcji szumów ogranicza szumy tła i poprawia wyrazistość mowy zarówno w cichym, jak i hałaśliwym otoczeniu.

 • Złącze obrotowe umożliwia dowolne ustawienie

  Obrotowe złącze kamery pozwala cieszyć się swobodą ujęć. Stojącą w jednym miejscu kamerę można obrócić o 360°, aby sfilmować dowolny kąt.

 • Uniwersalny zacisk kamery do komputerów stacjonarnych, laptopów lub ekranów

  Uniwersalny zacisk sprawia, że bezpieczny montaż kamery na ekranie komputera stacjonarnego, laptopie i ekranie LCD staje się prosty. Ta konstrukcja jest wyjątkowo bezpieczna, więc kamera nie poruszy się ani nie spadnie podczas wideorozmowy.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też