Telefon z komunikatorem

  DARMOWE połączenia przez Internet z całym światem*

  Model VOIP433 to telefon Dual DECT, który umożliwia wykonywanie i odbieranie zwykłych połączeń telefonicznych z linii stacjonarnej oraz bezpłatnych lub tanich połączeń przez komunikator Windows Live™ Messenger. Aby uzyskać dostęp do listy kontaktów, wystarczy nacisnąć przycisk Messenger.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

DARMOWE połączenia przez Internet z całym światem*

 • Bezpłatne połączenia z całym światem przez komunikator Windows Live™ Messenger*

  *Tylko z kontaktami w komunikatorze Windows Live™ Messenger lub MSN Messenger, przy użyciu wersji Windows Live™ Messenger 8.0. Wymagania systemowe: Windows XP lub nowszy / Windows Live™ Messenger 8.0. Wejdź na stronę internetową: http://get.live.com/messenger/overview. Wymagane połączenie z Internetem, zakupione osobno (zalecane połączenie szerokopasmowe). Microsoft, Windows, logo Windows, Windows Live i MSN są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach i są użyte na podstawie licencji firmy Microsoft.

 • Rozmowy przez linię stacjonarną i przez Internet za pomocą jednej słuchawki

  Ten telefon jest podłączony do standardowej linii PSTN oraz do Internetu, co umożliwia wykonywanie połączeń stacjonarnych i przez Internet za pomocą jednej słuchawki.

 • Bezpośredni przycisk komunikatora Windows Live™ Messenger

  Wystarczy jeden raz nacisnąć przycisk komunikatora Windows Live™ Messenger, aby uzyskać dostęp do listy kontaktów komunikatora Windows Live™ Messenger lub komunikatora MSN® Messenger. Zostanie wyświetlona lista użytkowników zalogowanych do tych komunikatorów oraz ich status on-line.

 • Automatyczne wyświetlanie dostępnych kontaktów

  Ciesz się darmowymi rozmowami przez Internet bez konieczności siedzenia przed komputerem. Listę kontaktów komunikatora Windows Live™ Messenger można wyświetlić bezpośrednio w słuchawce, naciskając przycisk Windows Live™.

 • Tanie połączenia z numerami stacjonarnymi lub komórkowymi przez usługę Windows Live Call**

  Windows Live™ Call oferuje tanie połączenia na całym świecie z numerami telefonów stacjonarnych lub komórkowych. **Ta usługa jest dostępna w pakiecie Windows Live™ Messenger i jest płatna.

 • Instalacja Plug & Play — automatyczne rozpoznanie w środowisku Windows

  Wystarczy podłączyć telefon do gniazda USB w komputerze, a instalacja zostanie przeprowadzona automatycznie. Telefon zostanie rozpoznany automatycznie w systemie Windows. A wszystko dzięki instalacji Plug & Play.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też