Powrót do opisu produktu
Philips  Okrągła świetlówka energooszczędna 25 W 871150031527410

Naprawdę wydajna

Circular Okrągła świetlówka energooszczędna 871150031527410

Dużo światła z płytkich kloszy

Okrągłe świetlówki energooszczędne mają specjalny kształt do specjalnych zastosowań. Te źródła światła firmy Philips są niewysokie i pasują do trudno dostępnych miejsc. Zapewniają dodatkowe światło przy oszczędności energii wynoszącej 80%.

Zalety

Specjalne dopasowanie

  • Wąski kształt, idealny do trudno dostępnych miejsc


Charakterystyka urządzenia

Wąski kształt, idealny do trudno dostępnych miejsc

Specjalne oprawy wymagają specjalnych żarówek. Ten produkt został stworzony z myślą o płytkich oprawach, w przypadku których dostępna jest jedynie niewielka przestrzeń.

* Uraz w następstwie stłuczenia lampy jest niezwykle mało prawdopodobny. Jeśli dojdzie do stłuczenia, należy przez 30 minut wietrzyć pomieszczenie i usunąć fragmenty lampy, najlepiej przy użyciu rękawic. Następnie należy umieścić je w zamykanym worku plastikowym i przekazać odpowiednim służbom do recyklingu. Nie należy używać odkurzacza.

* * Świetlówki kompaktowe muszą być traktowane jako odpady specjalne i przekazywane odpowiednim służbom lokalnym do recyklingu. Europejscy producenci sprzętu oświetleniowego stworzyli infrastrukturę służącą do odzyskiwania odpadów, w tym rtęci, innych metali, szkła itd.

Zamów nasz biuletyn

Wprowadź swój adres e-mail

Subskrybuj
Zasady poufności

Rejestracja

Czy posiadasz ten produkt?

Zarejestruj produkt

871150031527410