Powrót do opisu produktu
Philips Odtwarzacz płyt Blu-ray/DVD DivX Plus HD BDP2900/12

Odtwarzaj wszystkie filmy zapisane na płytach Blu-ray i DVD

Odtwarzacz płyt Blu-ray/DVD BDP2900/12

Dzięki odtwarzaczowi BDP2900 filmy wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. W przypadku płyt Blu-ray gwarantuje on niesamowicie ostry obraz w formacie Full HD 1080p, a w przypadku płyt DVD jakość zbliżoną do HD dzięki funkcji powiększania obrazu.
Philips Odtwarzacz płyt Blu-ray/DVD BDP2900 DivX Plus HD USB2.0 Media Link 3,5 5 2 2
Odtwarzacz nie przysparzający większych problemów. Odtwarzacz nie przysparzający większych problemów. 29 kwiecień 2014
Bez fajerwerkó Produkt bardzo przeciętny. Dyski długo się ładują. Pilot mało wygodny. 23 wrzesień 2013
1-2 na 2
Oceny użytkowników (2)

Zalety

Zobacz więcej

 • Możliwość odtwarzania płyt Blu-ray zapewnia ostry obraz w pełnej rozdzielczości 1080p
 • Powiększanie rozmiaru obrazu DVD do 1080p przez HDMI zapewnia obrazy o jakości zbliżonej do HD
 • Certyfikat DivX Plus HD do odtwarzania plików w formacie DivX HD
 • Rozdzielczość 1080p przy 24 klatkach/s zapewnia obraz jak w kinie
 • Dzięki funkcji przenoszenia napisów na ekranie panoramicznym nic Cię nie ominie!

Usłysz więcej

 • Dolby TrueHD zapewnia doskonałą jakość dźwięku

Przeżyj więcej

 • Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.
 • BD-Live (Profil 2.0) zapewnia wiele radości z przeglądania dodatkowej zawartości płyt Blu-ray
 • Ciesz się filmami i muzyką z płyt CD i DVD
 • Łącze USB 2.0 umożliwia odtwarzanie filmów i muzyki z pamięci flash i dysków twardych USB


Charakterystyka urządzenia

Możliwość odtwarzania płyt Blu-ray zapewnia ostry obraz w pełnej rozdzielczości 1080p

Płyty Blu-ray to nośniki danych wysokiej rozdzielczości, w tym zdjęć w formacie 1920 x 1080, który charakteryzuje obrazy w pełnej jakości HD. Dzięki temu sceny oglądane na ekranie wyglądają jak prawdziwe, a płynne odtwarzanie ruchu i krystalicznie czysty obraz zapierają dech. Technologia Blu-ray zapewnia również nieskompresowany i nieprawdopodobnie realistyczny dźwięk przestrzenny. Duża pojemność płyt Blu-ray umożliwia wykorzystanie szerokiej gamy funkcji interaktywnych. Płynna nawigacja podczas odtwarzania i inne interesujące funkcje, takie jak menu podręczne, tworzą zupełnie nowy wymiar domowej rozrywki.

Odtwarzanie płyt Blu-ray
Zwiększanie rozmiaru obrazu z płyty DVD

Powiększanie rozmiaru obrazu DVD do 1080p przez HDMI zapewnia obrazy o jakości zbliżonej do HD

Funkcja zwiększania rozmiaru rozdzielczości do 1080p pozwala uzyskać krystalicznie czysty obraz. Filmy DVD w rozdzielczości standardowej można teraz oglądać w wysokiej rozdzielczości HD, która zapewnia bardziej szczegółowy i naturalny obraz. Funkcja bez przeplotu (oznaczona literą „p” w „1080”) eliminuje układ linii, występujący często na ekranie telewizora, zapewniając wyraźny obraz przez cały czas. Dodatkowo interfejs HDMI zapewnia bezpośrednie połączenie cyfrowe, które przenosi sygnał wideo HD oraz cyfrowy, wielokanałowy sygnał audio, nie dokonując ich konwersji na sygnały analogowe, co zapewnia idealną jakość obrazu i dźwięku oraz kompletny brak zakłóceń.

Certyfikat DivX Plus HD do odtwarzania plików w formacie DivX HD

Format DivX Plus HD, obsługiwany przez odtwarzacz Blu-ray i/lub DVD, to najnowsza technologia DivX umożliwiająca oglądanie obrazów i filmów z Internetu w wysokiej rozdzielczości bezpośrednio w telewizorze HD firmy Philips lub na komputerze. DivX Plus HD obsługuje odtwarzanie treści DivX Plus (obrazy H.264 HD z wysokiej jakości dźwiękiem AAC plików MKV) lecz także poprzednich wersji formatu DivX do rozdzielczości 1080p. DivX Plus HD gwarantuje prawdziwą jakość HD cyfrowych obrazów.

Certyfikat DivX Plus HD
Dolby TrueHD

Dolby TrueHD zapewnia doskonałą jakość dźwięku

Format Dolby TrueHD wydobywa z płyt Blu-ray dźwięk przestrzenny doskonałej jakości. Odtwarzany dźwięk jest niemalże niemożliwy do odróżnienia od wersji studyjnej, tak więc słyszysz dokładnie to, co było zamysłem twórców. Format Dolby TrueHD stanowi wspaniałe uzupełnienie Twoich wrażeń z rozrywki w jakości HD.

Rozdzielczość 1080p przy 24 klatkach/s zapewnia obraz jak w kinie

Poczuj prawdziwy klimat kina we własnym salonie dzięki obrazowi wyświetlanemu z częstotliwością 24 klatek na sekundę. Wszystkie oryginalne filmy nagrywane są w tej prędkości, co zapewnia wyjątkową jakość obrazu i klimat. Odtwarzacze płyt Blu-ray firmy Philips oferują częstotliwość wyświetlania 24 klatek na sekundę, zapewniając kinową jakość obrazu, która Cię zadziwi.-

Rozdzielczość 1080p przy 24 klatkach/s
Przenoszenie napisów

Dzięki funkcji przenoszenia napisów na ekranie panoramicznym nic Cię nie ominie!

Funkcja przenoszenia napisów pozwala użytkownikowi przenieść napisy ręcznie na dowolną część ekranu telewizora lub komputera. Za pomocą pilota zdalnego sterowania użytkownik może przenieść napisy w górę lub w dół ekranu. W przypadku ekranu panoramicznego, np. w formacie kinowym 21:9 lub w przypadku projektorów, zdarza się, że nie wyświetlają się całe napisy. Aby były widoczne, trzeba wtedy najczęściej zmienić format wyświetlania obrazu, co psuje cały efekt oglądania. Dzięki funkcji przenoszenia napisów nie trzeba zmieniać proporcji ekranu, a napisy są wyświetlane w całości.

Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.

Funkcja EasyLink pozwala sterować kilkoma urządzeniami (np. odtwarzaczem DVD, odtwarzaczem Blu-ray, telewizorem itp.) za pomocą jednego pilota. Standardowy protokół HDMI CEC zapewnia udostępnianie funkcji między urządzeniami za pomocą przewodu HDMI. Jedno naciśnięcie przycisku umożliwia jednoczesne sterowanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami z funkcją HDMI CEC. Korzystanie z funkcji trybu gotowości i odtwarzania jest teraz prostsze niż kiedykolwiek.

EasyLink
BD-Live (Profil 2.0)

BD-Live (Profil 2.0) zapewnia wiele radości z przeglądania dodatkowej zawartości płyt Blu-ray

Funkcja BD-Live zapewnia jeszcze więcej możliwości w zakresie standardu wysokiej rozdzielczości. Teraz możesz otrzymywać nowości, podłączając swój odtwarzacz Blu-ray Disc do Internetu. Wyjątkowe pliki do pobrania, wydarzenia i czaty na żywo, gry i zakupy – to wszystko czeka właśnie na Ciebie! Ciesz się nowymi możliwościami standardu High Definition z odtwarzaczem Blu-ray Disc i funkcją BD-Live!

Ciesz się filmami i muzyką z płyt CD i DVD

Łącze USB 2.0 umożliwia odtwarzanie filmów i muzyki z pamięci flash i dysków twardych USB

Uniwersalna magistrala szeregowa (USB) to branżowy standard oferujący wysoką szybkość transmisji i umożliwiający wygodne połączenie komputerów z urządzeniami peryferyjnymi, sprzętem elektronicznym i urządzeniami przenośnymi. Standard USB 2.0 zapewnia lepszą wydajność i do 40x większą szybkość w porównaniu ze standardem USB 1.0 (prędkość przesyłu danych — 480 Mb/s w porównaniu z pierwotnymi 12 Mb/s). Po podłączeniu urządzenia konfiguracja następuje automatycznie. Dzięki standardowi USB 2.0 wystarczy tylko podłączyć przenośne urządzenie lub dysk twardy USB, wybrać film, utwór lub zdjęcie i już się można zrelaksować.

* Wymagany adapter Wi-Fi USB firmy Philips WUB1110 (do nabycia osobno)

Zamów nasz biuletyn

Wprowadź swój adres e-mail

Subskrybuj
Zasady poufności

Rejestracja

Czy posiadasz ten produkt?

Zarejestruj produkt

BDP2900/12