Powrót do opisu produktu
Philips  Odtwarzacz DVD HDMI 1080p DVP2880/58

Ostrzejsze, wyraźniejsze zdjęcia

Odtwarzacz DVD DVP2880/58

z funkcją zwiększania rozdzielczości obrazu do 1080p dzięki HDMI

Wymarzony odtwarzacz o realistycznej jakości obrazu z możliwością odtwarzania niemal wszystkich formatów płyt! Odtwarzacz DVD DVP2880 firmy Philips zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.
Philips 2000 series Odtwarzacz DVD DVP2880 HDMI 1080p, USB 2.0, DivX Ultra, CinemaPlus 2 5 1 1
Produkt nie do końca przemyślany. Produkt nie do końca przemyślany. Brak w komplecie pilota z klawiaturą numeryczną co uniemożliwia oglądanie płyt VCD gdzie menu oparte jest na wyborze cyfry (0-9). Brak możliwości podglądu długości filmu oraz bieżącego czasu odtwarzanego filmu. Brak możliwości przeskoczenia do wybranej minuty odtwarzania, np. nie można po włączeniu filmu przejść bezpośrednio do powiedzmy 1h:20m:00s - jedynym rozwiązaniem jest przewijanie całego filmu na podglądzie gdzie i tak nie ma podglądu bieżącego czasu, czyli robimy wszystko na wyczucie. Odtwarzacz nie obsługuje wszystkich rozdzielczości filmów AVI/MPG (np. 1280x720 - rozdzielczość nie obsługiwana, jest tylko dźwięk). Nie ma możliwości odtwarzania MP3 po katalogach - będąc w danym katalogu mamy możliwość odtwarzania tylko utworów w danym katalogu, nie jest aktywna opcja odtwarzania ciągłego całej płyty od bieżącego utworu. 15 styczeń 2014
1-1 na 1
Oceny użytkowników (1)

Zalety

Dodaj życia dźwiękom i filmom

  • Zwiększanie rozmiaru obrazu do rozdzielczości High Definition zapewniające ostrzejszy obraz, dzięki złączu HDMI 1080p
  • Technologia CinemaPlus zapewnia wyraźniejszy i ostrzejszy obraz
  • Dopasowanie do ekranu zapewnia optymalne oglądanie filmów

Podłącz i korzystaj z wielu źródeł

  • USB Media Link do odtwarzania multimediów z pamięci flash USB

Odtwarzanie wszystkich filmów i utworów muzycznych

  • Napęd ProReader zapewnia płynne odtwarzanie dowolnych płyt
  • Certyfikat DivX Ultra zapewnia udoskonalone odtwarzanie filmów DivX
  • Odtwarzaj płyty CD, (S)VCD, DVD, DVD+- R/RW oraz pliki w formacie DivX, MP3, WMA i JPEG

Łatwe użytkowanie

  • Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.


Charakterystyka urządzenia

Zwiększanie rozmiaru obrazu do rozdzielczości High Definition zapewniające ostrzejszy obraz, dzięki złączu HDMI 1080p

Funkcja zwiększania rozdzielczości do HDMI 1080p pozwala uzyskać krystalicznie czysty obraz. Filmy w rozdzielczości standardowej można teraz oglądać w wysokiej rozdzielczości HD, która zapewnia bardziej szczegółowy i naturalny obraz. Funkcja bez przeplotu (oznaczona literą „p” w „1080”) eliminuje układ linii występujący często na ekranie telewizora, zapewniając wyraźny obraz przez cały czas. Dodatkowo interfejs HDMI zapewnia bezpośrednie połączenie cyfrowe, które przenosi sygnał wideo HD oraz cyfrowy, wielokanałowy sygnał audio, nie dokonując ich konwersji na sygnały analogowe, co zapewnia idealną jakość obrazu i dźwięku oraz kompletny brak zakłóceń.

HDMI 1080p
Technologia CinemaPlus

Technologia CinemaPlus zapewnia wyraźniejszy i ostrzejszy obraz

Podziwiaj niezwykle wyraźne, realistyczne obrazy. Inteligentny algorytm CinemaPlus dokonuje optymalizacji ostrości i trwałości koloru obrazu na podstawie analizy każdego piksela pojedynczej klatki. Efekty są doskonale widoczne – bardziej szczegółowy, niezwykle naturalny i krystalicznie czysty obraz. Wieczory filmowe już nigdy nie będą takie same.

Napęd ProReader zapewnia płynne odtwarzanie dowolnych płyt

Napęd ProReader umożliwia bezproblemowe oglądanie filmów. Nawet jeśli stare płyty są zamazane lub porysowane, możesz być spokojny – odtworzą się prawidłowo od początku do końca, tak jakby nigdy nie były uszkodzone. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii napęd ProReader przekształca słaby sygnał analogowy w mocny sygnał cyfrowy, wydobywając informacje niezbędne, aby daleka od ideału płyta odtworzyła się bez żadnych problemów. Możliwość odtwarzania praktycznie wszystkich formatów wideo sprawia, że dzięki napędowi ProReader możesz być pewien, że uda Ci się odtworzyć niemal wszystko.

Napęd ProReader
Certyfikat DivX Ultra

Certyfikat DivX Ultra zapewnia udoskonalone odtwarzanie filmów DivX

Obsługa formatu DivX umożliwia oglądanie w zaciszu własnego salonu filmów zapisanych w tym standardzie i najnowszych hitów z Hollywood pobranych z Internetu. Format DivX to technologia kompresji filmów wykorzystująca standard MPEG-4, umożliwiająca zapisanie dużych plików, takich jak filmy, zwiastuny i wideoklipy, na nagrywalnych płytach CD-R/RW oraz DVD, które można potem odtwarzać w odtwarzaczu Blu-ray lub DVD firmy Philips oznaczonym certyfikatem DivX Ultra. Odtwarzacz DivX Ultra łączy w jednym, wygodnym formacie plików możliwość odtwarzania filmów DivX ze znakomitymi funkcjami, takimi jak zintegrowane napisy dialogowe, wiele języków ścieżki dźwiękowej, wiele utworów i rozbudowane menu.

Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.

Funkcja EasyLink pozwala sterować kilkoma urządzeniami (np. odtwarzaczem DVD, odtwarzaczem Blu-ray, telewizorem itp.) za pomocą jednego pilota. Standardowy protokół HDMI CEC zapewnia udostępnianie funkcji między urządzeniami za pomocą przewodu HDMI. Jedno naciśnięcie przycisku umożliwia jednoczesne sterowanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami z funkcją HDMI CEC. Korzystanie z funkcji trybu gotowości i odtwarzania jest teraz prostsze niż kiedykolwiek.

EasyLink
USB Media Link

USB Media Link do odtwarzania multimediów z pamięci flash USB

Uniwersalna magistrala szeregowa (USB) to standardowy protokół umożliwiający wygodne połączenie komputerów z urządzeniami peryferyjnymi i sprzętem elektronicznym. Dzięki złączu USB Media Link wystarczy tylko podłączyć urządzenie USB, wybrać film, zdjęcia lub muzykę i rozpocząć odtwarzanie.

Dopasowanie do ekranu zapewnia optymalne oglądanie filmów

Niezależnie od tego, co oglądasz i na jakim telewizorze, funkcja dopasowania do ekranu umożliwia wypełnienie obrazem całego ekranu. Irytujące czarne pasy na górze i na dole ekranu znikają, bez konieczności uciążliwego, ręcznego wprowadzania ustawień. Wystarczy nacisnąć przycisk „Screen Fit” i wybrać format, aby cieszyć się oglądaniem filmów na całym ekranie

Dopasowanie do ekranu

Odtwarzaj płyty CD, (S)VCD, DVD, DVD+- R/RW oraz pliki w formacie DivX, MP3, WMA i JPEG

Eco passport

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Zamów nasz biuletyn

Wprowadź swój adres e-mail

Subskrybuj
Zasady poufności

Rejestracja

Czy posiadasz ten produkt?

Zarejestruj produkt

DVP2880/58