Powrót do opisu produktu
Philips 3100 series Telewizor LED 81 cm (32

Zrelaksuj się i spędź wspaniały wieczór przed telewizorem

3100 series Telewizor LED 32PFL3107H/12

z obrazem LED HD i potężnym dźwiękiem

Dzięki firmie Philips już od dziś możesz cieszyć się wysokiej jakości obrazem telewizyjnym za niewygórowaną cenę. Telewizor LED 32PFL3107 oferuje wyraźny obraz i potężny dźwięk, a także łatwe w obsłudze złącza telewizji cyfrowej i prostą stylistykę.
Philips 3100 series Telewizor LED 32PFL3107H Telewizor HD 81 cm (32") DVB-T/C z Digital Crystal Clear 3,5 5 2 2
wszystko łądnie pięknie ale ... Hej ! Jestem od kilku dni posiadaczem tego Telewizorka, jak już wspomniał przedmówca, bardzo szpecącą sprawą jest ten dzwięk, 2x 10 W. gra słabo nie ma dynamiki i czasem nie starcza na odbiór prawdziwego dzwięku. Co do trybów odbioru, producent ustawił je na takim poziomie, że czasem przelatujemy pilotem po dostępnych ustawieniach i tak do końca nie ma odzwierciedlenia. JA tam bardzo wymagający nei jestem, można si eprzyzwycaić tylko tak jak już wspomniano, za tę cenę .. powinno być duużo wygodniej. Jest oszczędny mało pobiera prądu to fakt, nagigacja też jest łatwa ale jest kilka wad jak np. jak przejść ( wrócić) na usb jeśli się przeszło już na tryb np TV czy weznętrznego hdmi, W opcjach przejścia w dane złącze, brakuje USB. Trzeba wstawać, iść ponownie do TV, wpinać ponownie i dopiero czyta. To jest troche uciążliwe. reszta, chyba ok, matryca ładnie oddaje kolory, obraz tez ok. Wygląd zewnętrzny prosty , smukły dopasowany, 3,5-4 - 5 25 luty 2013
Oszczędny, ale słaby dźwięk Telewizor co prawda zużywa mało prądu i jest to tylko jego jedyna zaleta, ale bez przesady przy oszczędnym trybie obraz jest zbyt ciemny i mało wyraźny. Niestety wadą jest dźwięk głośniki 2x10W grają jak telefon komórkowy porażka przy tej cenie produktu. Poprzedni telewizor mniałem innej firmy z głośnikami 2x5W i dźwięk był wyraźny i głośny, a przy Philipsie skala głośności kończy się na 60, a gdzie reszta czyli 40 brakujące do 100, przez to niedość, że dźwięk jest słabej jakości to i niezbyt głośny w porównaniu z innymi tańszymi telewizorami. Kupująć ten telewizor liczyłem na niskie zużycie prądu co dostalem, ale przy tej cenie liczyłem, że wydatki na telewizor się skończą, a tu niespodzianka ze względu na słabe głośniki musiałem dokupić dodatkowy zestaw zewnętrznych kolumn. 31 grudzień 2012
1-2 na 2
Oceny użytkowników (3)

Zalety

Wyrazisty i żywy obraz za każdym razem

 • Technologia Digital Crystal Clear zapewnia głębię i czystość obrazu
 • Wspaniałe obrazy na ekranie LED przy niskim poborze mocy
 • Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 100 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu
 • Kontrast dynamiczny 100 000:1 zapewniający głęboką czerń oraz większe bogactwo szczegółów
 • Przetwarzanie 69 miliardów kolorów zapewnia najbardziej żywy obraz

Realistyczny i czysty dźwięk

 • Poczuj moc 20 W RMS dzięki technologii Incredible Surround
 • Usłysz każde słowo dzięki technologii Clear Sound

Szeroka gama prostych w obsłudze złączy cyfrowych

 • Złącze USB zapewniające wygodne odtwarzanie multimediów
 • Wejście PC umożliwia wyświetlenie zawartości komputera na ekranie telewizora
 • Bezproblemowe połączenia z 3 wejściami HDMI i funkcją Easylink
 • Zintegrowany tuner cyfrowy DVB-C/T do odbioru cyfrowej telewizji kablowej

Charakterystyka urządzenia

Technologia Digital Crystal Clear zapewnia głębię i czystość obrazu

Digital Crystal Clear to komplet innowacyjnych funkcji poprawy obrazu, które cyfrowo regulują jego parametry w celu uzyskania optymalnego poziomu kontrastu, koloru i ostrości. W rezultacie otrzymujemy wyjątkowo ostre obrazy z dowolnego źródła.

Digital Crystal Clear
LED

Wspaniałe obrazy na ekranie LED przy niskim poborze mocy

Ten telewizor, wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologię podświetlenia LED, łączy w sobie atrakcyjny, minimalistyczny wygląd i oszałamiającą jakość obrazu, a także najniższe zużycie energii w swojej kategorii. Ponadto technologia podświetlenia LED nie wiąże się z zastosowaniem jakichkolwiek niebezpiecznych materiałów. Dzięki temu można cieszyć się niskim zużyciem energii, wysoką jasnością, niesamowitym kontrastem, ostrością i żywymi kolorami.

Technologia Perfect Motion Rate (PMR) o częstotliwości 100 Hz zapewnia doskonałą ostrość ruchomego obrazu

Technologia Perfect Motion Rate (PMR) to połączenie szybkiego odświeżania obrazu i jedynego w swoim rodzaju sposobu przetwarzania obrazu, które zapewnia wzorową ostrość, czystość i dynamikę ruchomego obrazu nawet w najszybszych scenach filmów akcji.

Kontrast dynamiczny 100 000:1

Kontrast dynamiczny 100 000:1 zapewniający głęboką czerń oraz większe bogactwo szczegółów

Potrzebujesz płaskiego wyświetlacza LCD o największym kontraście i najżywszych obrazach? Połączenie zaawansowanej obróbki sygnału wideo i wyjątkowej technologii przyciemnianego podświetlenia zapewnia najwyższą jakość obrazu. Kontrast dynamiczny pozwala uzyskać większy kontrast dzięki doskonałemu poziomowi czerni oraz wiernie odwzorowanym cieniom i ciemnym kolorom. Zapewnia to jasny, naturalny obraz z wysokim kontrastem i żywymi kolorami.

Poczuj moc 20 W RMS dzięki technologii Incredible Surround

Poczuj moc muzyki i atmosferę kina. Potężne wzmacniacze o mocy 20 W RMS (2 x 10 W RMS) tworzą naturalną scenę dźwiękową. System Incredible Surround zapewnia w pełni przestrzenne efekty dźwiękowe o większej głębi i rozpiętości, które stanowią doskonałe uzupełnienie wspaniałego obrazu.

System Incredible Surround o mocy 20 W (RMS)
Wyraźne brzmienie

Usłysz każde słowo dzięki technologii Clear Sound

Clear Sound to innowacyjna technologia audio, która znacznie zwiększa wyrazistość kwestii mówionych i śpiewanych. Sprawia, że słyszysz każde słowo, co zapewnia większą przyjemność oglądania.

Złącze USB zapewniające wygodne odtwarzanie multimediów

Złącze USB umożliwia dostęp do zdjęć w formacie JPEG, muzyki MP3 i plików wideo zapisanych na większości przenośnych dysków USB (urządzeń pamięci masowej USB). Wystarczy podłączyć urządzenie USB do gniazda z boku telewizora, aby uzyskać dostęp do multimediów za pośrednictwem ekranowej przeglądarki zawartości. Dzięki temu przeglądanie oraz udostępnianie wideo, zdjęć i muzyki staje się możliwe.

USB (multimedia)
3 wejścia HDMI z funkcją Easylink

Bezproblemowe połączenia z 3 wejściami HDMI i funkcją Easylink

HDMI to pojedynczy przewód przenoszący nieskompresowane sygnały obrazu i dźwięku o najwyższej jakości z urządzeń do telewizora. Pozwala on uniknąć bałaganu związanego z przewodami. Funkcja Philips Easylink sprawia, że do wykonywania większości operacji na telewizorze, odtwarzaczu DVD lub Blu-ray, dekoderze lub zestawie kina domowego potrzebny jest tylko jeden pilot.

Zintegrowany tuner cyfrowy DVB-C/T do odbioru cyfrowej telewizji kablowej

Zintegrowany tuner cyfrowy DVB-C/T umożliwia odbiór kanałów telewizji kablowej i naziemnej bez dodatkowego dekodera. Ciesz się najlepszymi kanałami telewizyjnymi bez zbędnych przewodów!

Zintegrowany tuner DVB-C/T
Przetwarzanie 69 miliardów kolorów

Przetwarzanie 69 miliardów kolorów zapewnia najbardziej żywy obraz

Zaawansowana technologia przetwarzania kolorów gwarantuje żywy i naturalny obraz. Zastosowanie trzech zoptymalizowanych kanałów kolorów (RGB) pozwala uzyskać moc przetwarzania 69 miliardów kolorów. Zaawansowane algorytmy wykrywają subtelne różnice barw oraz odcienie skóry i przetwarzają je w celu uzyskania maksymalnie naturalnych kolorów.

Wejście PC umożliwia wyświetlenie zawartości komputera na ekranie telewizora

Dzięki wejściu PC można używać telewizora jako monitora PC za pośrednictwem przewodu HDMI-DVI (do sygnałów cyfrowych) bądź przewodu VGA (do sygnałów analogowych).

* Telewizor zapewnia odbiór sygnału DVB dla ogólnodostępnych programów telewizyjnych. Niektórzy nadawcy DVB mogą nie być obsługiwani. Aktualną listę można znaleźć w sekcji Często zadawane pytania na stronie pomocy technicznej firmy Philips. W przypadku niektórych nadawców obowiązuje dostęp warunkowy i wymagana jest subskrypcja. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nadawcą.

* Zużycie energii jest wyrażane w kWh na rok, w oparciu o pobór mocy telewizora działającego 4 godziny dziennie przez 365 dni. Dokładne zużycie energii zależy od sposobu użytkowania telewizora.

Zamów nasz biuletyn

Wprowadź swój adres e-mail

Subskrybuj
Zasady poufności

Rejestracja

Czy posiadasz ten produkt?

Zarejestruj produkt

32PFL3107H/12