Telewizor hotelowy

Zobacz
Siatka
Lista
Typ produktu
Koszty eksploatacji
MyChoice

MyChoice to wyjątkowe rozwiązanie pomagające uzyskać dodatkowe dochody. W ramach usługi MyChoice goście i pacjenci mogą w prosty sposób kupować materiały premium, wpisując kod PIN. Placówka korzystająca z tego rozwiązania nie ponosi dodatkowych kosztów.

SmartInstall

Usługa SmartInstall pozwala uzyskać duże oszczędności. Umożliwia ona zdalną instalację, konfigurację i mapowanie kanałów bez konieczności wchodzenia do pomieszczeń. W połączeniu z usługą SmartInfo umożliwia dostarczenie gościom aktualnych informacji na temat Twoich produktów i usług.

Smart TV do zastosowań hotelowych
Kontrola aplikacji

Funkcja kontroli aplikacji umożliwia dodawanie, usuwanie i tworzenie profili aplikacji Smart TV w dowolny sposób. Dzięki profilom, które można klonować, możesz udostępniać w apartamentach aplikacje wideo dla łączy o wysokiej przepustowości, a w pozostałych pokojach aplikacje dla łączy o niskiej przepustowości.

Zaawansowane funkcje hotelowe
Zgodność systemowa — SXP

Telewizor można podłączyć do dekoderów zewnętrznych i przystawek telewizyjnych wszystkich ważniejszych dostawców systemów interaktywnych za pomocą protokołu Serial Xpress (SXP).

Wbudowana karta Wi-Fi

Wbudowana karta IPTV — Unicast/Multicast

Oszczędność i porządek dzięki wbudowanej karcie IPTV. Korzystaj z zalet interaktywnego systemu hotelowego bez konieczności podłączania urządzeń zewnętrznych.

Nie możesz znaleźć tutaj produktu?

Wypróbuj pełny opis produktów

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też