Philips w Polsce

W spółkach Philips zatrudnionych jest 5 tysięcy pracowników. Firma należy do największych inwestorów zagranicznych na polskim rynku (około pół miliarda euro zainwestowanych od roku 1991). Jesteśmy jednym z największych polskich eksporterów (ok. 900 milionów euro rocznie). Dzięki blisko 100-letniej historii obecności w naszym kraju, marka Philips cieszy się uznaniem klientów, partnerów i współpracowników.

Spółki, oddziały i fabryki w Polsce

 

Struktura oraz dane teleadresowe wszystkich oddziałów Philips w Polsce.

 

Więcej

Zrównoważony rozwój

 

Jednym z priorytetów naszej firmy jest działanie na rzecz ochrony środowiska i równości społecznej. Realizujemy ten cel w praktyce stosując zasadę zrównoważonego rozwoju.

 

Więcej

Kariera

 

Nasza wizja świata zakłada skupienie się na ludziach oraz ich potrzebach. Oznacza to również, że każdy z naszych Pracowników ma możliwość osiągania celów zawodowych i realizowania swoich pasji.

 

Więcej

Sektory działalności

 

Zgodnie z założeniami Wizji 2010 nowa, uproszczona struktura organizacyjna firmy Philips oparta jest o trzy sektory, których działania koncentrują się na ochronie zdrowia, oświetleniu oraz kształtowaniu stylu życia.

 

Więcej

Historia w Polsce

 

Philips jest obecny w Polsce od prawie 100 lat. Uruchomiona w latach 20 zeszłego stulecia fabryka Philips w Warszawie była pierwszym zakładem produkcyjnym firmy otwartym poza Holandią.

 

Więcej

Kariera – oferta praktyk:

 

Jesteśmy skupieni na zapewnieniu wspaniałego miejsca pracy nie tylko naszym pracownikom, ale i przyszłym pracownikom. Dlatego przygotowujemy programy praktyk studenckich, które mają na celu stworzenie wspaniałej atmosfery do nauki i odnalezienia się w międzynarodowym środowisku.

 

Więcej

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.