Philips uzyskuje tytuł lidera sprzętu do diagnostyki obrazowej przyznawany przez organizację KLAS

sierpień 9, 2013

Warszawa, 27 czerwca 2013 r. - Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) poinformowała, że otrzymała tytuł lidera sprzętu do diagnostyki obrazowej (Overall Performance Leader in Imaging Equipment) w ramach nagród dla najlepszego sprzętu i infrastruktury medycznej przyznawanych przez KLAS w 2013 r. - „2013 Best in KLAS Awards: Medical Equipment & Infrastructure”. Nagrody dla rozwiązań najlepszych w swojej klasie (Best in KLAS) i kategorii (Best in Category) zostały także przyznane pięciu następującym rozwiązaniom do diagnostyki obrazowej firmy Philips: tomografowi (CT) Ingenuity Core128, aparatowi rezonansu magnetycznego Ingenia (MR) 1.5T i 3.0T, aparatowi ultradźwiękowemu iE33 oraz kardiografowi PageWriter TC70. Coroczne nagrody dla najlepszego sprzętu i infrastruktury medycznej przyznawane są przez niezależną firmę badawczą KLAS najlepszym na świecie dostawcom sprzętu diagnostyki obrazowej, automatyki w przemyśle farmaceutycznym i infrastruktury na podstawie ocen wystawionych przez świadczeniodawców usług medycznych.

Produkty ocenia się w pięciu kategoriach: sprzedaż i zlecenia; wdrożenie i szkolenia; funkcjonalność i aktualizacje; serwis i wsparcie; oraz kategoria ogólna.

Oprócz otrzymania po raz pierwszy najwyższej nagrody Lidera sprzętu do diagnostyki obrazowej 2013, Philips uzyskał także następujące wyróżnienia:

• Best in KLAS, tomograf komputerowy 64-warstwowy Philips Ingenuity Core128 CT (wynik: 93,5/100 oraz 100 procent w ratingu serwis i wsparcie za „dotrzymanie obietnic”)

• Best in KLAS, MR – 1.5T: aparat rezonansu magnetycznego Philips Ingenia 1.5T (wynik: 90,8/100)

• Best in KLAS, MR – 3.0T: aparat rezonansu magnetycznego Ingenia 3.0T (wynik: 87,8/100)

• Best in KLAS, aparat ultradźwiękowy Philips iE33 (wynik: 88,4/100)

• Best in Category[1], aparat do EKG spoczynkowego Philips PageWriter TC70 (wynik: 83,5/100)

– Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie najwyższej satysfakcji użytkowników naszego sprzętu – stwierdził Gene Saragnese, prezes Imaging Systems w Philips. – Celem wszystkich podejmowanych przez nas działań jest ciągłe podnoszenie jakości naszych produktów i zadowolenia osób je użytkujących. Niezmiernie cieszę się z faktu, że docenili oni nasze wysiłki.

Więcej informacji na temat produktów i rozwiązań firmy Philipsa znajduje się na stronie internetowej http://www.healthcare.philips.com. Informacje na temat raportu „2013 Best in KLAS Award: Medical Imaging & Infrastructure” zostały zamieszczone na stronie internetowej http://www.klasresearch.com.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naszą witrynę najlepiej wyświetlać w najnowszych wersjach przeglądarek Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.