Bliżej trybun w 3D - Gala boksu z firmą Philips i Platformą n'.

grudzień 14, 2010

W sobotę, 4 grudnia br., miała miejsce premiera najnowszej usługi platformy n – „nShow 3D”.  Wszyscy goście przybyli w tym dniu do Sports bar Confassion w Warszawie mogli na własne oczy przekonać się, jak działa telewizja trójwymiarowa, oglądając na wyjątkowym sprzęcie Philips trzy walki bokserskie. Wystarczyło założyć okulary 3D Philips, aby poczuć się jak na  trybunach!

 

 

Maciej Zegan, Eduard Trojanovskij, Manuel Charr czy Zack Page prawie na wyciągnięcie ręki? Tak, to możliwe! Przekonali się o tym wszyscy ci, którzy w sobotę 4 grudnia br. przybyli do Sports bar Confassion.

 

Wszystko dzięki sprzętowi firmy Philips oraz platformie n, która w tym dniu oficjalnie uruchomiła pierwszą w Polsce regularną usługę telewizji w formacie 3D – „nShow 3D”. Nowy serwis zadebiutował transmisją na żywo długo oczekiwanej gali bokserskiej. Firma Philips jako jeden  z dostawców na tę okazję udostępniła swoje telewizory 46PFL9705H oraz Cinema 21:9 Platinum, które za pomocą transmitera oraz okularów 3D pozwalają na oglądanie trójwymiarowych obrazów. W ten sobotni wieczór można było z baru przenieść się na trybuny gali bokserskiej i poczuć jeszcze większe emocje oraz rywalizację towarzyszące zawodnikom na ringu.

Dodatkowych informacji udzielają:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

 

Agnieszka Brudnicka, Iwona Burzyńska
Fleishman-Hillard
ul. Duchnicka 3
01-796 Warszawa, Polska
 Tel. +48 22 532 95 90;
+48 603 663 630, 607 047 087
e-mail: agnieszka.brudnicka@fleishmaneurope.com; iwona.burzynska@fleishmaneurope.com

.

O Royal Philips Electronics

 

Holenderska firma Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) jest zdywersyfikowaną firmą, skupioną na ochronie zdrowia i poprawie jakości ludzkiego życia dzięki wprowadzanym we właściwym czasie innowacjom. Philips jest światowym liderem w ochronie zdrowia, kształtowaniu stylu życia oraz oświetleniu, wykorzystującym technologie i wzornictwo do opracowywania rozwiązań odpowiadających ludzkim potrzebom – zgodne z przyrzeczeniem marki „sense and simplicity”. Philips, z centralą w Holandii, zatrudnia około 116 tysięcy pracowników w ponad 60 krajach na całym świecie. W 2008 roku sprzedaż Philips na świecie osiągnęła 26 mld euro. Philips jest światowym liderem na rynku diagnostycznego sprzętu medycznego i systemów monitorowania zdrowia pacjenta, energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: sprzętu TV i AGD, golarek, elektroniki użytkowej oraz produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Dodatkowe informacje na stronach www.philips.com/newscenter.
         

         

 

.

O platformie n

 

Platforma n to największa platforma satelitarna HD w Polsce, obecna na rynku od 12 października 2006 roku. Platforma n należy do ITI Neovision, spółki zależnej Grupy TVN, jednej z wiodących grup w branży mediów i rozrywki w Polsce. Platforma n jako pierwsza w Polsce oferuje widzom kanały nadawane w wysokiej rozdzielczości i cyfrową jakość rozrywki – a wszystko to kodowane w standardzie MPEG4. Nowa wyjątkowa oferta dla abonentów wprowadzona w roku 2008 obejmuje zdalne programowanie dekodera n przez Internet lub telefon komórkowy, obsługę klienta on-line i inne innowacyjne usługi. Platforma n posiada obecnie bazę liczącą 739 000 abonentów.