Kolejne wyróżnienie dla telewizorów Philips z serii 9705

listopad 2, 2010

W dniach 22-24 października br. w Warszawie odbyły się technologiczne Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video ON/OFF 2010. Podczas targów po raz pierwszy w Europie odbył się „Ślepy test”. Jego organizatorzy chcieli sprawdzić, który z dostępnych w Polsce telewizorów może poszczycić się najlepszą jakością obrazu. Mamy przyjemność ogłosić, iż goście odwiedzający targi wybrali telewizor firmy Philips 46PFL9705, który w tym roku zdobył także nagrodę EISA.

 

Przez trzy dni w Warszawie największe światowe koncerny prezentowały swoje najnowsze rozwiązania technologiczne podczas Targów Elektroniki Użytkowej i Gier Video ON/OFF 2010. Jeden z partnerów postanowił w tym czasie sprawdzić na osobach odwiedzających targi, który ze wskazanych telewizorów prezentuje najlepszą jakość obrazu.

 

 

 

 

Na czym dokładnie polegał „ślepy test”? Portal HDTV.com.pl, który jest partnerem Targów, poprosił osoby obecne na nich o ocenę jakości ośmiu zaprezentowanych telewizorów o przekątnej 46”, które były szczelnie oklejone i okryte tak, aby nie można było rozpoznać nawet ich fragmentów. Parametry telewizorów zostały ustawione przez HDTV.com.pl według ustawień fabrycznych telewizorów, co dało gwarancję niezależności i obiektywności w wyborze odbiorcy. Podczas Targów oddano 1586 ważnych głosów, z czego 26,4% przypadło telewizorowi firmy Philips 46PFL9705H. Jest to drugie już w tym roku wyróżnienie dla tego modelu. W sierpniu br. 46PFL9705H otrzymał nagrodę EISA i został uznany za najlepszy europejski telewizor 2010-2011. To jednak nie koniec sukcesów serii 9700! Użytkownicy portalu HDTV.com.pl postanowili przyznać Złoty Pixel 2010/2011 telewizorowi Philips 32PFL9705H. Jest to jedyny w Polsce plebiscyt, w którym użytkownicy wybierają najlepsze produkty i marki Audio Video.

 

Cieszymy się, że nasi użytkownicy są zadowoleni z naszego sprzętu i dziękujemy za głosy!

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips Electronics

Holenderska firma Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) jest zdywersyfikowaną firmą, skupioną na ochronie zdrowia i poprawie jakości ludzkiego życia dzięki wprowadzanym we właściwym czasie innowacjom. Philips jest światowym liderem w ochronie zdrowia, kształtowaniu stylu życia oraz oświetleniu, wykorzystującym technologie i wzornictwo do opracowywania rozwiązań odpowiadających ludzkim potrzebom – zgodne z przyrzeczeniem marki „sense and simplicity”. Philips, z centralą w Holandii, zatrudnia około 116 tysięcy pracowników w ponad 60 krajach na całym świecie. W 2008 roku sprzedaż Philips na świecie osiągnęła 26 mld euro. Philips jest światowym liderem na rynku diagnostycznego sprzętu medycznego i systemów monitorowania zdrowia pacjenta, energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: sprzętu TV i AGD, golarek, elektroniki użytkowej oraz produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Dodatkowe informacje na stronach www.philips.com/newscenter.

 

.