Studencki Produkt Roku

czerwiec 29, 2010

Szanowni Państwo,

 

Mamy przyjemność poinformować, że marka Philips zwyciężyła w kategorii Studencki SPRZĘT MUZYCZNY w ramach 10. jubileuszowej edycji prestiżowego plebiscytu Studencki Produkt Roku® magazynu studenckiego „?dlaczego” oraz portalu dlaczego.com.pl.

 

Studencki Produkt Roku® to plebiscyt, którego idea polega na promowaniu produktów, usług i marek kierowanych do młodych ludzi. Studenci sami przyznają statuetki swoim ulubionym markom, wyrażając w ten sposób uznanie dla nich.


10. edycja plebiscytu składała się z dwóch etapów: w pierwszym, trwającym od listopada 2009 do lutego 2010 roku, studenci mogli zgłaszać swoje typy w 25 kategoriach produktowych związanych z ich życiem. Te marki, które uzyskały najwięcej głosów, weszły do drugiego etapu konkursu.


Etap II rozpoczął się w marcu, a zakończył w maju 2010 roku. Do tej części plebiscytu zakwalifikowały się produkty, które po pierwszym etapie konkursu zajmowały pierwsze 5 miejsc w każdej z 25 kategorii. W tej części plebiscytu studenci mogli zagłosować na jedną – ich zdaniem najlepszą – markę w ramach każdej kategorii. Studenci oddawali głosy za pośrednictwem strony internetowej www.dlaczego.com.pl/spr lub przesyłając na adres redakcji „?dlaczego” ankiety zamieszczane co miesiąc w magazynie.

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

Royal Philips Electronics

 

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI)jest zdywersyfikowaną firmą działającą na rynku Ochrony Zdrowia oraz Well-being, skoncentrowaną na poprawie jakości życia ludzi poprzez wprowadzanie w odpowiednim czasie znaczących innowacji. Jako światowy lider w ochronie zdrowia, stylu życia oraz oświetleniu, Philips integruje technologię z doskonałym wzornictwem dostarczając rozwiązania zgodne z przyrzeczeniem marki „sense and simplicity”. Philips, z centralą w Holandii, zatrudnia około 133 000 pracowników w ponad 60 krajach na całym świecie. W 2007 roku światowa sprzedaż Philips osiągnęła 27 mld Euro. Philips jest światowym liderem na rynku sprzętu kardiologicznego, medycznego sprzętu intensywnej terapii, urządzeń do dbania o zdrowie w domu, energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, drobnego AGD oraz elektroniki użytkowej, w tym płaskich TV, golarek męskich, przenośnych odtwarzaczy audio/video. Dodatkowe informacje na stronach www.philips.com/newscenter.

.