Philips wita Saeco w portfolio swoich produktów

kwiecień 4, 2011

 

 

 

 

Saeco to marka o włoskich tradycjach, prawdziwy ekspert w dziedzinie ciśnieniowych ekspresów do kawy i przygotowywaniu oryginalnego espresso. Od kwietnia 2011 roku produkty tej marki dostępne są w ofercie Philips, wiele z nich już pod marką Philips Saeco.

 

Włoska tradycja kawy…

 

Firma Saeco powstała w 1981 roku w Gaggio Montano (Włochy). Od początku istnienia jej celem było dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań, które ułatwią i uprzyjemnią życie, dlatego też w 1985 roku na rynku pojawił się pierwszy w pełni automatyczny ekspres do kawy z logo marki. Zgodnie z obranym przez siebie celem i potrzebami klientów, marka Saeco przez lata wprowadzała szereg udogodnień. Od 1990 roku możliwe jest przygotowanie dwóch kaw w tym samym czasie, w kolejnych latach pojawiła się funkcja podgrzewania filiżanek (1995), nalewania mleka bezpośrednio z kartonu do kawy i zamieniania go w pyszną piankę (1996), a także cyfrowy wyświetlacz (1998). W 2001 roku firma zaprezentowała najmniejszy automatyczny ekspres do kawy o szerokości 26,5 cm, który idealnie sprawdza się w domu, a w 2003 roku wprowadziła system Saeco Brewing System (SBS), który pozwala na przygotowanie każdego rodzaju kawy z perfekcyjnie mleczną pianką. Rok później ekspresy zostały wyposażone w ceramiczny młynek do kawy, wydobywający najlepszy smak ziarenek. Dziś dzięki podążaniu za oczekiwaniami klientów oraz niesamowitej pasji do kawy, firma Saeco stała się w Europie czołowym producentem ekspresów do kawy do codziennego i profesjonalnego użytku, w Polsce jest liderem w domowych ekspresach ciśnieniowych do kawy.

 

… łączy siły z technologicznym liderem

 

Firma Philips – podobnie jak Saeco – pragnie dostarczać swoim klientom innowacyjne rozwiązania, które są zaawansowane technologicznie, a zarazem łatwe w użytkowaniu. Obietnica ta zawarta jest w idei „Sense and Simplicity”. Jej realizacja zakłada wprowadzanie nowych produktów, które odpowiadają na potrzeby i pragnienia użytkownika.


„Postanowilismy włączyć markę Saeco do portfolio produktów Philips i pod wspólnym logo Philips Saeco dostarczyć pasjonatom kawy najlepsze rozwiązania technologiczne, designerskie oraz smakowe. Jesteśmy przekonani, że ta kategoria będzie ważnym elementem dalszego wzmacniania marki Philips jako marki zorientowanej na konsumenta, nowoczesnej, działającej w duchu sense and simplicity” – podkreśla Urszula Uchańska, Senior Marketing Manager DA&Coffee Philips Consumer Lifestyle.


Obecnie w portfolio dostępna jest pełna gama modeli od manualnych, poprzez kapsułkowe, do najczęściej wybieranych ekspresów w pełni zautomatyzowanych. Szczegóły o produktach
znajdą Państwo na www.philips.pl/saeco 

Więcej informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips Electronics

Holenderska spółka Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) jest zdywersyfikowaną firmą, skupioną na ochronie zdrowia i poprawie jakości ludzkiego życia dzięki wprowadzanym we właściwym czasie innowacjom. Philips jest światowym liderem w ochronie zdrowia, kształtowaniu stylu życia oraz oświetleniu, wykorzystującym technologie i wzornictwo do opracowywania rozwiązań odpowiadających ludzkim potrzebom – zgodne z przyrzeczeniem marki „sense and simplicity”. Philips, z centralą w Holandii, zatrudnia około 119 tysięcy pracowników w ponad 60 krajach na całym świecie. W 2010 roku sprzedaż Philips na świecie osiągnęła 25,4 mld euro. Philips jest światowym liderem na rynku opieki kardiologicznej, intensywnej terapii i domowej opieki nad chorymi, energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych zastosowań oświetlenia, oraz produktów konsumenckich: sprzętu TV i AGD, golarek, elektroniki użytkowej oraz produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.