Kino Domowe PHILIPS HTS9221 zajęło pierwsze miejsce i otrzymało znak JAKOŚĆ od Komputer Świat

październik 21, 2011

Według miesięcznika Komputer Świat "Kino Domowe Philips HTS9221 to bez dwóch zdań najlepiej grający zestaw w teście. Brzmienie kolumn satelitarnych jest zrównoważone i dobrze uzupełniane szybką, precyzyjną, ale i wyrazistą pracą subwoofera. Obraz uzyskiwany poprzez HDMI jest bardzo dobry, także podczas odtwarzania filmów 3D. 

 

Philips to także zaawansowane urządzenie multimedialne. Może komunikować się bezprzewodowo z serwerami DLNA w sieci komputerowej, odtwarzać multimedia z nośników USB, pozwala przeglądać strony WWW, a także korzystać z zawartości dostępnych internetowych widżetów. Wbudowana stacja dokująca dla iPoda/iPhone spodoba się wszystkim miłośnikom produktów firmy Apple. Niezbyt czytelny jest jednak wyświetlacz urządzenia. Co prawda możemy korzystać z wyświetlanego na ekranie telewizora menu ekranowego, ale po co włączać telewizor do słuchani. Więcej informacji na temat testów przeprowadzonych przez Komputer Świat znajdziecie tutaj. 

Kino Domowe Philips HTS9221

Więcej informacji udziela:

Iza Rogulska

Communication Manager
Philips Consumer Lifestyle
Phone:  + 48 22 5710 332
E-mail: izabela.rogulska@philips.com 
Philips Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195B,
02-222 Warsaw, Poland

.

O Royal Philips Electronics

Holenderska spółka Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, skupiona na poprawie jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym. Jako światowy lider w sektorze ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia, Philips wykorzystuje wiedzę o potrzebach odbiorców oraz łączy technologię i wzornictwo, opracowując przyjazne dla użytkowników rozwiązania zgodne z przyrzeczeniem marki „sense and simplicity”. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 116 000 pracowników w ponad 60 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2009 r. wartość 23 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku diagnostycznego sprzętu medycznego i systemów monitorowania zdrowia pacjenta, energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych, a także produktów konsumenckich: sprzętu TV i AGD, golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.


 

.