Szybko i równomiernie

maj 20, 2014

Podgrzewacz do butelek to jeden z niezbędników młodych rodziców, gdyż to niewielkie urządzenie bez wątpienia ułatwia cały proces karmienia. Philips Avent z 30letnim doświadczeniem rozumie, jak ważne dla niemowlaka jest Twoje mleko, dlatego wprowadził nowy ulepszony model podgrzewacza - SCF355.

 

Z SCF355 nie musisz więcej się martwić, że mleko jest zbyt zimne lub za gorące. Podgrzewacz w bezpieczny sposób podgrzewa pokarm równomiernie, zachowując przy tym wartości odżywcze mleka. Wszystko dzięki cyrkulacji pokarmu podczas podgrzewania, która zapobiega powstawaniu gorących punktów. Teraz proces podgrzewania może trwać nawet 3 minuty!

 

Nowy podgrzewacz posiada także funkcję rozmrażania. Przede wszystkim jest to rozmrażanie, które jest wygodniejsze w porównaniu do rozmrażania pod bieżącą wodą czy w lodówce i bezpieczniejsze niż rozmrażanie w kuchence mikrofalowej.  

 

Specjalne inteligentne programy są dostosowane do rodzaju i temperatury wyjściowej pokarmu, co znacznie ułatwia podgrzewanie pokarmu i zaoszczędza czas rodzica. Do opakowania dołączona jest ponadto tabela referencyjna z typowymi czasami podgrzewania pokarmów. SCF355 jest prosty w obsłudze - wystarczy jeden obrót, by włączyć odpowiedni program. Ustawienie pozycji włącz/wył umieszczone jest z przodu urządzenia, a stale świecąca lampka informuje, że produkt jest włączony. 

 

Rekomendowana cena podgrzewacza Philips Avent SCF355/00 wynosi 158 PLN.

 

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.https://www.philips.com/newscenter.com

.