Z myślą o doskonałych rezultatach

maj 20, 2014

Niezależnie czy lubimy prasować, czy robimy to z konieczności, żelazko jest jednym z podstawowych urządzeń małego AGD w każdym domu. Jednak żelazko żelazku nierówne i dlatego warto postawić na sprawdzony model, jak np. żelazko parowe Philips Azur, które zostało wybrane przez ponad 10 milionów konsumentów. Teraz na rynku pojawił się nowy model Philips Azur GC4860/37 

 

Stopa SteamGlide w żelazkach Azur to najwyższej jakości stopa żelazka parowego firmy Philips. Jest wysoce odporna na zarysowania, które nie powstają nawet w kontakcie z ostrymi elementami garderoby, gładko przesuwa się po tkaninie i jest łatwa w czyszczeniu.

 

W prasowaniu pomoże na pewno konstrukcja GC4860, która ułatwia manewrowanie po prasowanej odzieży, dzięki czemu bez problemu wyprasujesz nawet trudno dostępne miejsca. Zastosowana w żelazku Azur wyjątkowa końcówka stożka parowego Steam Tip łączy niezwykle spiczasty kształt stopy i wydłużone otwory wylotu pary. Została stworzona specjalnie po to, by umożliwić dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc, gwarantując najskuteczniejsze prasowanie.  Dodatkowo żelazko ma optymalną wagę 1,6 kg, co z pewnością ułatwia ciągłe przekładanie go na deskę do prasowania i z powrotem na podstawę.

 

 Ciągły strumień pary do 50 g/min zapewnia optymalną ilość pary pozwalającą skutecznie rozprasować wszystkie zagniecenia nawet na dwóch stronach tkaniny. Oprócz tego dodatkowe silne uderzenia pary do 200 g/min umożliwiające szybkie, miejscowe zwilżenie materiału sprawia, że rozprasowanie nawet mocniej zagniecionej sztywnej tkaniny stanie się dużo łatwiejsze.

 

Żelazko Azur można łatwo napełnić wodą, gdyż drzwiczki zbiorniczka o optymalnej pojemności 350 ml otwierają się na boki. Aby można było cieszyć się sprawnym żelazkiem na dłużej, zastosowano w nim rozwiązanie antywapienne z funkcją Calc-Clean.

 

Nie musisz też martwić się o przypalenie tkaniny - żelazko GC4860  pozostawione bez nadzoru wyłącza się automatycznie. W przypadku ustawienia go na podstawie wyłącza się po 8 minutach, a po ustawieniu go na stopie lub położeniu na boku wyłącza się po upływie zaledwie 30 sekund.

 

Rekomendowana cena żelazka Azur GC4860/37 wynosi 449 PLN

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O spółce Royal Philips

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 115 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.