Philips Multicooker - 3 bonusy przy zakupie

maj 20, 2014

Multicooker to doskonałe rozwiązanie dla osób zabieganych, które pomimo braku czasu na codzienne gotowanie nie chcą rezygnować z pełnowartościowych, domowych posiłków. Urządzenie spełnia oczekiwania tych, którzy cenią sobie wygodę - nie będziesz już potrzebować dodatkowych naczyń. Dysponujący mocą 980W Multicooker sprytnie zastąpi patelnię, garnki, ale także takie urządzenia kuchenne jak parowar, mikrofalówka czy piekarnik. Gotowanie staje się prostsze i nie absorbuje uwagi, ponieważ potrawy przygotowują się automatycznie. Sprzątanie po gotowaniu z Multicookerem jest też dużo szybsze, gdyż nie wymaga mycia góry naczyń, a wewnętrzna misa pokryta jest łatwą w czyszczeniu powłoką i można myć ją w zmywarce. Dzięki temu masz więcej czasu na inne przyjemności! 

 

Co więcej, dzięki ruchomemu uchwytowi, Multicookera można zabrać na działkę, do domku letniskowego, w rejs czy na kemping. Urządzenie idealnie nadaje się na wyprawy na majówkę i inne podróże.

22 ustawienia temperatury, 12 programów do gotowania, smażenia, podgrzewania, gotowania na parze, przygotowania ryżu czy makaronu, jak również pieczenia, a nawet przygotowania domowego jogurtu oraz owocowych przetworów pozwala niezależnie od miejsca zaskakiwać różnorodnością i smakiem przygotowywanych przez Ciebie potraw.

Inspiracje możesz czerpać także z dołączonej do urządzenia, nowej książki z kilkudziesięcioma przepisami dostosowanymi specjalnie do Multicookera. Przygotowane we współpracy ze znanym kucharzem Piotrem Kucharskim i blogerkami kulinarnymi Zmysłowe Smaki i Kuchnia Agaty przepisy w perfekcyjny sposób pomogą sprostać kulinarnym wyzwaniom.

 

 

Z pewnością Multicooker zrewolucjonizuje Twoją kuchnię, a biorąc udział w programie Satysfakcja gwarantowana, masz 60 dni, żeby się o tym przekonać. W tym czasie w przypadku niezadowolenia z jego użytkowania, istnieje możliwość zwrotu urządzenia.

 

Dodatkowo kupując Multicooker w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca, możesz otrzymać prezent o wartości 99 pln – dodatkową, trwałą misę wewnętrzną o pojemności 5 l. Druga misa zapewni wygodne gotowanie i przechowywanie dań.

 

Rekomendowana cena detaliczna Multicookera HD3037/70 wynosi 549 PLN.

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips Electronics

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 115 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.