Wcielenie „włoskiego szyku" i „nowoczesnego luksusu" w przystępnej cenie

maj 20, 2014

Kto powiedział, że do szczęścia potrzebujemy dużego mieszkania? Intymność, ciepło i komfort: oto sekret włoskiego przepisu na szczęście w domowym zaciszu. Bez wątpienia to właśnie ta filozofia przyświeca najnowszym trendom w projektowaniu i dekoracji wnętrz. Projektanci, a także producenci sprzętu AGD, mebli i artykułów wyposażenia wnętrz muszą dostosować ofertę do rosnącego zapotrzebowania na funkcjonalne produkty o zmniejszonych gabarytach, lecz niezmiennie wysokiej jakości. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu najnowszych technologii, nawet niewielkie urządzenia mogą zapewniać niezrównane parametry działania, które zadowolą także najbardziej wymagających konsumentów. 

 

Eksperci z firmy Saeco opracowali nową generację w pełni automatycznych ciśnieniowych ekspresów do kawy. Firma, która od wynalezienia ponad 25 lat temu kompleksowego systemu parzenia „od ziaren do filiżanki” wyznacza kierunek rozwoju całej branży, nie ustaje w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań gwarantujących doskonałość walorów smakowych każdej filiżanki kawy. Doskonałym przykładem pomysłowego wykorzystania innowacyjnych rozwiązań Saeco jest ekspres Minuto, będący wcieleniem „włoskiego szyku” – sztuki spontanicznego, intuicyjnego rozwiązywania codziennych problemów z klasą i w najlepszym stylu.

 

Kompaktowy rozmiar – ogromne możliwości

 

Minuto doskonale wpisuje się w nowe trendy: jako jedyny w swoim segmencie w pełni automatyczny ekspres do kawy, łączy w sobie wyjątkowo dużą pojemność (1,8 l, 250 g) z niezwykle zgrabną sylwetką (zaledwie 21,5 cm szerokości, 33 cm wysokości i 42,9 cm długości).

Z modelem HD8763/09 możesz cieszyć się napojami mlecznymi przygotowanymi w automatyczny sposób dzięki nowemu, opatentowanemu pojemnikowi na mleko z technologią dwóch komór. Wystarczy wlać mleko do pojemnika, podłączyć pojemnik do ekspresu i wybrać rodzaj kawy. Technologia dwóch komór umożliwia przygotowanie profesjonalnych napojów kawowych z gęstą, trwałą pianką o doskonałej temperaturze dzięki nieprzerwanemu przepływowi.

 

Ekspres Minuto wyposażony został w szybko nagrzewający się bojler, który umożliwia natychmiastowe zaparzenie kawy, tuż po spienieniu mleka (lub odwrotnie). Bez względu na rodzaj kawy, opatentowany przez Saeco inteligentny system mielenia automatycznie dostosuje parametry cyklu mielenia do użytej mieszanki, aby wydobyć z ziaren pełnię smaku i aromatu. Niezawodne i niezwykle ciche ceramiczne młynki zastosowane w ekspresach Minuto nigdy się nie przegrzewają, co gwarantuje niezmiennie perfekcyjny rezultat mielenia ziaren. Wygodny mechanizm regulacji wysokości wylewki umożliwia korzystanie z filiżanek i kubków o dowolnych rozmiarach i kształtach i zapobiega rozpryskiwaniu się napoju.

 

Minuto: mniejszy i łatwiejszy w obsłudze

 

Aby dodatkowo wzbogacić doznania płynące z delektowania się kawą zaparzaną ściśle według osobistych preferencji, zdecydowaliśmy się wyposażyć ekspres Minuto w intuicyjny wyświetlacz zaopatrzony w funkcję pamięci Memo. Rozwiązanie to umożliwia automatyczny wybór rodzaju kawy i dowolne programowanie parametrów parzenia takich jak długość zaparzania, intensywność oraz temperatura. Od dziś możesz delektować się całym bogactwem napojów na bazie kawy i mleka, takich jak espresso, macchiato, cappuccino, latte macchiato lub spienione mleko za jednym naciśnięciem przycisku. Aby zagwarantować optymalny komfort użytkowania i długi okres eksploatacji ekspresu Minuto, firma Saeco opracowała inteligentne rozwiązania pozwalające do minimum ograniczyć obowiązki związane z czyszczeniem i konserwacją urządzenia. Zarówno tackę ociekową, jak i pojemnik na odpadki można bezpiecznie myć w zmywarce.

 

 

W pełni automatyczny program płukania i usuwania kamienia gwarantuje prawidłową konserwację ekspresu do kawy, przedłużając czas jego eksploatacji, natomiast dzięki łatwemu dostępowi z boku urządzenia regularne czyszczenie i smarowanie wyjmowanego systemu parzenia przebiega szybko i sprawnie

 

Specyfikacja produktu

  • Nowy opatentowany automatyczny system spieniania mleka z technologią dwóch komór 
  • Szybkie nagrzewanie bojlera
  • Młynek wykonany w całości z materiałów ceramicznych, perfekcyjnie rozdrabniający ziarna
  • Intuicyjny wyświetlacz wyposażony w funkcję Memo pozwala na zapisanie parametrów parzenia ulubionej kawy (czas, intensywność, temperatura)
  • Wylewka z regulacją wysokości: idealna do każdej filiżanki


Łatwe czyszczenie i konserwacja

  • Pełna automatyzacja procesu płukania i usuwania kamienia
  • System parzenia wyjmowany już za jednym naciśnięciem przycisku
  • Pojemnik na odpadki i tackę ociekową można myć w zmywarce

 

Rekomendowana cena detaliczna brutto HD8763/09 wynosi 2490 PLN

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O międzynarodowej Grupie Saeco

Firma Saeco jest liderem w dziedzinie projektowania i produkcji ekspresów do kawy do użytku domowego i profesjonalnego. Grupa Saeco specjalizuje się również w produkcji i sprzedaży automatów vendingowych z ciepłymi i zimnymi napojami oraz przekąskami.
Firma powstała we Włoszech w 1981 r., a jej centrala i główne zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Gaggio Montano we Włoszech oraz w Rumunii. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 1500 pracowników i rocznie wytwarza 1,5 mln urządzeń w trzech zakładach produkcyjnych. Produkowane przez firmę urządzenia do przyrządzania espresso sprzedawane są pod markami Saeco i Gaggia.
W lipcu 2009 r. nastąpiło przejęcie Saeco International Group S.p.A. przez Royal Philips.

.

O Royal Philips Electronics

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 115 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.