Nowa szczoteczka soniczna dla uśmiechu najmłodszych

maj 20, 2014

Główki szczoteczki Sonicare For Kids zostały zaprojektowane tak, aby w delikatny i dokładny sposób czyścić rozwijające się zęby dziecka. Dźwięki zachęcają do czyszczenia kolejnych partii zębów a timer wyznacza czas ucząc dziecko dobrych nawyków. Nowe szczoteczki posiadają ergonomiczną, wygodną konstrukcję a także nowy design.

Nowa szczoteczka Sonicare dla dzieci zawiera po raz pierwszy naklejki na wymienny panel, które  sprawiają, że dziecko sięga po nią z chęcią i obowiązek jakim jest mycie zębów traktuje jak zabawę.

 

 

KidTimer pozwala na zachowanie zalecanych przez dentystów 2 minut mycia zębów.

 

KidPacer to dźwięki szczoteczki zachęcające dziecko do czyszczenia wszystkich 4 ćwiartek w jamie ustnej. Na koniec szczoteczka zagra melodyjkę, która oznacza zakończenie mycia zębów i jest nagrodą dla dziecka. 

 

Dzięki główce dostępnej w 2 rozmiarach szczoteczka będzie towarzyszyła dziecku na różnych etapach jego rozwoju. Mała główka doskonale sprawdzi się u 4-6 latków, duża u dzieci od ok. 7 roku życia. Gumową główkę zaprojektowano z myślą o ochronie dziecięcych zębów i delikatnych dziąseł.

2 tryby mocy czynią szczoteczkę idealną dla potrzeb zarówno kilkulatków, jak i starszych dzieci zapewniając delikatne, dokładne czyszczenie odpowiednie na danym etapie rozwoju uzębienia dziecka.

 

Wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia szczoteczki Sonicare For Kids pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł. Drgania soniczne zamieniają pastę do zębów w natleniony płyn docierając w miejsca niedostępne dla szczoteczki manualnej.

Solidny, antypoślizgowy uchwyt umożliwia przechowywanie szczoteczki w pozycji pionowej, a także nakładanie pasty do zębów po położeniu szczoteczki na umywalkę.

 

Rekomendowana cena detaliczna szczoteczki Sonicare For Kids HX6311/07 wynosi 229 pln.

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips Electronics

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 115 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.