Philips na Men’s Week

maj 21, 2014

Men’s Week to pionierski projekt skierowany do warszawskich studentów, którzy właśnie wkraczają w świat prawdziwych mężczyzn. W ciągu pięciu majowych dni czekają na nich dziesiątki spotkań, paneli dyskusyjnych, nietypowych warsztatów jak np. longboardingu i skimboardingu, pokazy kulinarne i flairu (sztuczek barmańskich) oraz konkursy, których częścią będzie Philips Polska. Tegoroczna edycja Men’s Week odbędzie się w dn. 5-9 maja w Auli Spadochronowej - centralnym punkcie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Partner Strategiczny Men’s Week przygotowuje case study  i stoisko, które przez wszystkie 5 dni będzie przeciągało atrakcjami. Zachęcamy do sfotografowania się w sypialnianym wystroju z fotomodelkami oraz do wzięcia udziału w konkursach, w których do wygrania będzie kilkadziesiąt golarek Click&Style, czyli produktów stworzonych specjalnie w odpowiedzi na potrzeby młodych mężczyzn!

 

Philips dobrze wie, że obecnie panowie poświęcają na codzienną pielęgnację i stylizację dużo więcej czasu niż kiedyś. Naturalne stało się także, że młodzi mężczyźni chcą mieć nie tylko gładką twarz, ale zadbać też o swoje ciało. Dlatego Click&Style od Philips to urządzenie 3w1, gdzie wystarczy przymocować odpowiednią nasadkę do uchwytu, aby zmienić urządzenie w trymer do ciała, golarkę do twarzy czy trymer do brody.

 

 

Click&Style pojawi się na Men’s Week nie bez powodu. Po pierwsze, jest to jedyna na rynku golarka 3w1 dedykowana młodym mężczyznom świadomym trendów obowiązujących w męskiej pielęgnacji. Po drugie, aula SGH to idealne miejsce, by pokazać jak Click&Style wpisuje się w trend smart shopingu, gdyż kupując to urządzenie w dłuższej perspektywie można zaoszczędzić, rezygnując z maszynek manualnych lub kilku urządzeń. Po trzecie – trwa właśnie promocja  Ogarnij się z Philips, gdzie kupując Click&Style, można skorzystać z 60 dni satysfakcji gwarantowanej.

 

Przyjdź na Men’s Week, odwiedź stoisko Philips i przekonaj się, jak działa Click&Style i wygraj jedną z nich dla siebie!

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O spółce Royal Philips

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 112 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.