Mój pierwszy zestaw pielęgnacyjny

czerwiec 30, 2014

To zrozumiałe, że troszczysz się o swoje dziecko i chcesz mu zapewnić odpowiednią i bezpieczną pielęgnację już od pierwszych tygodni. Dlatego Philips Avent przygotował poręczny zestaw 10 akcesoriów, które zostały zaprojektowane z myślą o delikatnych włoskach i paznokciach maluszka, a także z troską o jego dobre samopoczucie. 

 

W etui znajduje się kompletny zestaw do pielęgnacji paznokci zawierający nożyczki, cążki i 3 rodzaje pilników. Pielęgnację włosów dziecka z bujną fryzurką zapewnisz, czesząc włoski zaokrąglonym grzebieniem, a dla niemowląt przeznaczona jest zwłaszcza szczotka z wyjątkowo miękkim włosiem. Takie czesanie spełnia też funkcję masażu i sprawia, że polepsza się ukrwienie skóry główki, co stymuluje się prawidłowy wzrost włosów.

 

 Gdy u maluszka pojawią się pierwsze ząbki, do ich czyszczenia należy używać specjalnej szczoteczki dla niemowląt. W zestawie Philips Avent znajduje się bardzo wygodna szczoteczka w formie naparstka, którą można nałożyć na palec. Zapewnia ona delikatny masaż dziąseł i języka, a rodzicom daje odpowiednią kontrolę ruchów.  Nad bezpieczeństwem czuwać pomoże też elastyczny aspirator do noska, dzięki któremu w wygodny sposób oczyścisz drogi oddechowe swojego maluszka, by lepiej mu się spało i oddychało oraz elektroniczny termometr, który szybko i z dużą dokładnością wskaże temperaturę ciała dziecka.

 

Etui zestawu na wydzielone miejsce na poszczególne przyrządy, ale zmieścisz tam też inne mniejsze akcesoria. Zestaw pozostanie nadal kompaktowy i idealny, by zawsze mieć go pod ręką, nawet w podróży.

 

Wszystkie akcesoria przeznaczone są zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek i mają ciepły design. Tworzą przez to idealny zestaw na prezent dla każdego młodego rodzica.

 

Rekomendowana cena zestawu SCH400 wynosi 136 PLN.

 

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips Electronics

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 115 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.