Profesjonalna prostownica do włosów HPS930

sierpień 29, 2014

Wielu z nas prostowanie włosów kojarzy się z obowiązkiem, który poprzez stylizację nagrzanym urządzeniem zagraża bezpieczeństwu włosów. Ale prostowanie, nawet regularne, wcale nie musi oznaczać szkodliwego działania!

 

Niezaprzeczalnie jednak, układając włosy przy pomocy prostownicy, trzeba pomyśleć o odpowiednim urządzeniu. Tylko wtedy dylematy dotyczące używania prostownicy okażą się bezpodstawne.

 

Zaawansowana prostownica Pro HPS930 od Philips pozwala na bezpieczne układanie włosów. Stosowane przez profesjonalistów płytki pokryte powłoką tytanową są cenione ze względu na solidność i szybkie przewodzenie ciepła umożliwiające szybsze prostowanie. Jednocześnie tytan jest mikroskopowo gładszy niż ceramika, dzięki czemu zapewnia optymalne tarcie, nie niszcząc włosów. Dodatkowo ruchome płytki zmieniają położenie, gdy nacisk podczas prostowania jest zbyt duży. Płytki mają długość 110 mm, co w bezpieczny przyspiesza proces prostowania.

 

Zastosowane w prostownicy HPS930 technologie sprawiają, że jest ona gotowa do pracy w 10 sekund. Oznacza to, że po włączeniu prostownicy można niemalże od razu rozpocząć prostowanie włosów!

 

 

Z kolei funkcja cyfrowej regulacji temperatury sprawia, że możesz za każdym razem, w zależności od potrzeb, w pełni kontrolować nagrzanie urządzenia, bez konieczność narażania włosów na zbyt wysoką temperaturę. Stosowane przez profesjonalistów urządzenie stanowi wyjątkowe połączenie profesjonalnego pokrętła ustawień temperatury, cyfrowego wyświetlacza i precyzyjnej kontroli temperatury. Stylizacja jest szybsza, ponieważ do wyprostowania włosów wystarczy mniej pociągnięć. Do tej pory możliwość cyfrowej regulacji temperatury była rozwiązaniem dostępnym tylko w dobrych salonach

fryzjerskich, a teraz ta precyzyjna kontrola kontrola i zaawansowana ochrona dla Twoich włosów jest możliwa przy każdym prostowaniu!

 

Dodatkowo naładowane ujemnie jony minimalizują elektryzowanie włosów, zapewniają wygładzanie łusek włosów, dzięki czemu stają się one cudownie lśniące i proste. Funkcja jonizacji zapewnia ochronę i zdrowie włosów, nawet przy dużej częstotliwości prostowania


Przewód zasilający o długości 2,5 m sprawdzony w salonach fryzjerskich zapewnia wygodę stylizacji włosów, gdziekolwiek chcesz.


HPS930 to prostownica na miarę salonów fryzjerskich, która zapewni Twoim włosom doskonałą i bezpieczną stylizację. Prostownica posiada przedłużoną 5 letnią gwarancję.


Rekomendowana cena detaliczna prostownicy Philips HPS930/00 wynosi 349PLN. Produkt będzie dostępny od września 2014.

prostownica do włosów

prostownica do włosów

prostownica do włosów

prostownica do włosów

prostownica do włosów

prostownica do włosów

prostownica do włosów

prostownica do włosów

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips Electronics

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 112 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

 

 

.