Nowy robot planetarny firmy Philips pomaga wynieść domowe pieczenie na nowy poziom

wrzesień 15, 2014

Unikalny design w połączeniu z innowacyjną technologią pomagają tworzyć najróżniejsze domowe wypieki z niebywałą łatwością

 

Pomagając rodzinom realizować ich pasję do pieczenia i w łatwy sposób podnieść poziom kulinarnych działań w kuchni, firma Philips – marka nr 1 na świecie w segmencie urządzeń do gotowania i przygotowywania potraw w domu1  – wprowadza na rynek nowy robot planetarny. To pierwszy tego typu robot, który został zaprojektowany z unikalnym uchylnym ramieniem miksującym i przy wykorzystaniu wiodących technologii tak, aby idealnie sprawdzać się w każdej kuchni2. To zaskakująco proste w obsłudze urządzenie sprawia, że wyrabianie ciast jest łatwiejsze, niż się wydaje. Jednocześnie zapewnia wypiekom doskonałą jakość wyrobienia ciasta. Nawet najbardziej zajęci domowi smakosze kulinarni, mają pewność tworzenia pysznych dań do dzielenia się z bliskimi. 

Robot planetarny firmy Philips, jest wyposażony w użyteczne i innowacyjne funkcje, dzięki którym wszystkie prace w kuchni stają się proste i przyjemne. Charakterystyczna konstrukcja z uchylnym ramieniem miksującym podnosi się pod kątem, aby zapewnić dostęp do misy. W ten sposób pozwala zabieganym kucharzom szybko i łatwo sprawdzać konsystencję wyrabianej masy, dodawać składniki lub mocować i zdejmować różne końcówki umożliwiające przygotowanie szeregu pysznych domowych specjałów. W celu zamknięcia ramienia miksującego wystarczy popchnąć je jedną ręką, bez potrzeby używania dodatkowych przycisków czy gałek.
 
Unikalne miksowanie planetarne polegające na ruchu mieszadła do przodu i do tyłu zamiast w jednostajnej linii po okręgu sprawia, że końcówki do wyrabiania, ubijania i miksowania pracują na całej przestrzeni misy, co zapewnia dokładne mieszanie składników na gładkie masy. Od wyrabiania ciasta chlebowego do ubijania białek – żaden chleb, ciasto, deser ani jakikolwiek inny wypiek nie jest już zbyt skomplikowany.

 

 

Nowy robot planetrany firmy Philips zapewnia bezkonkurencyjne wyrabianie ciasta bez względu na jego ilość. Dzięki niemu nawet najcięższe ciasto można szybko i łatwo zamienić w pyszne danie. Duża, solidna metalowa misa o pojemności 4 l pozwala z łatwością wyrobić do 1300 g ciasta, co oznacza nawet cztery 30-centymetrowe pizze lub dwa bochenki chleba za jednym razem.
 
Iza Rogulska, Communication Manager Philips Consumer Lifestyle mówi: "Domowe wypieki od kilku lat ponownie zyskują popularność na całym świecie. Dla nas to wspaniała okazja, by wprowadzić na rynek produkt, który zapewni wszystkim wspaniałe efekty i pozwoli wynieść domowe przygotowywanie wypieków na nowy poziom. Nasze roboty planetarne są łatwe w obsłudze i zapewniają bezkonkurencyjne rezultaty, jeśli chodzi o wyrabianie ciasta. To naprawdę ważne dla osób, które lubią wyczarowywać domowe specjały w swoich kuchniach".
 
Linia robotów planetarnych firmy Philips zapewnia bezkompromisową uniwersalność dzięki zastosowaniu wiodących technologii Philips zamkniętych w doskonałych przystawkach do blendowania, siekania i mielenia. Od potężnego blendera i wydajnego robota kuchennego do samoczynnie pobierającej produkt maszynki do mięsa i wygodnej prasy do cytrusów – nasze sprytne i łatwe w obsłudze urządzenia zapewniają doskonałe efekty prac kulinarnych, pozwalając przygotowywać najróżniejsze potrawy dla rodziny i przyjaciół.
 
Prostota i wydajność to motywy przewodnie urządzeń z nowej linii robotów planetarnych firmy Philips, zaprojektowanych z zaokrąglonymi krawędziami ułatwiającymi czyszczenie, misą z uchwytem ułatwiającym trzymanie, wylewanie i czyszczenie oraz z gumowymi stopkami zapobiegającymi przesuwaniu się urządzenia podczas pracy. Oprócz haka do wyrabiania ciasta, trzepaczki, ubijaczki, blendera, robota kuchennego i prasy do cytrusów, wysokiej klasy biało-szary robot planetarny firmy Philips (model HR7958)  jest również wyposażony w maszynkę do mięsa i młynek do mielenia.

 

Najważniejsze cechy:

 

Łatwa obsługa

 • Unikalne uchylne ramię miksujące zapewniające pełny dostęp do misy i łatwość mocowania końcówek.
 • Proste zamykanie jedną ręką.
 • Misa z uchwytami ułatwiającymi trzymanie, wylewanie i czyszczenie.
 • Zaokrąglone krawędzie ułatwiają czyszczenie.
 • Gumowe stopki zapewniają stabilność podczas pracy.
 • Misę i końcówki można myć w zmywarce.

 

Bezkonkurencyjne efekty

 • Potężny silnik o mocy 900 W zapewnia długotrwałą i bezkonkurencyjną pracę.
 • Technika miksowania planetarnego zapewnia dokładne mieszanie składników.
 • Różne (do 7) poziomy prędkości i praca pulsacyjna zapewniają maksymalną kontrolę pozwalającą realizować najróżniejsze przepisy.
 • Bezkonkurencyjne wyrabianie ciasta bez względu na jego ilość
 • Metalowa misa o pojemności 4 l mieści do 1300 g.
 • Metalowy hak wyrabiający, trzepaczka i ubijaczka, których mocowanie wymaga jedynie nasunięcia i przekręcenia końcówki. Specjalnie zaprojektowany hak do ciasta symuluje wyrabianie ręczne tak, aby wyrabiać ciasto gładkie i bez żadnych grudek.
 • Niezmiennie dobre rezultaty wyrabiania, nawet w przypadku najcięższych rodzajów ciasta.
 • Najlepsze w swojej klasie akcesoria i wytrzymała metalowa misa zapewniają długą eksploatację.

 

Bezkompromisowa uniwersalność

 • Doskonałe blendowanie, siekanie i mielenie różnych rodzajów żywności.
 • Wytrzymałe, efektywne i łatwe w użyciu końcówki.

 

Sugerowana cena detaliczna

 • HR7958 (biało-szary): Robot planetarny firmy Philips z hakiem, trzepaczką, ubijaczką, blenderem, robotem kuchennym, prasą do cytrusów, maszynką do mięsa i młynkiem  – 1589 pln
 • HR7954 (biało-żółty): Robot planetarny firmy Philips z hakiem, trzepaczką, ubijaczką, blenderem, robotem kuchennym i prasą do cytrusów – 1359 pln1 Źródło: Euromonitor International Limited; wydanie Consumer Appliances 2014; w oparciu o wielkość sprzedaży; urządzenia do gotowania i przygotowywania potraw w domu w 2013 r. obejmowały frytkownice, grille elektryczne, młynki i krajalnice, miksery stacjonarne, roboty kuchenne, blendery ręczne, wyciskarki soku, blendery stacjonarne i miksery ręczne.

Porównanie z mikserem Kitchen Machine HR7920 firmy Philips

 

 

Robot planetarny

Robot planetarny

Robot planetarny

Robot planetarny

Robot planetarny

Robot planetarny

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O spółce Royal Philips

Holenderska spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Firma Philips z główną siedzibą w Holandii w 2013 roku odnotowała sprzedaż w wysokości 23,3 miliardów euro, zatrudnia około 112 000 pracowników i oferuje swoje produkty oraz usługi w ponad 100 krajach świata, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

 

.