Odkurzanie, mycie i suszenie za jednym razem

październik 16, 2014

 

 

 

 

 

Doskonale wiesz, że mycie podłóg potrafi zabrać wiele czasu. Najpierw musisz zamieść lub odkurzyć podłogę, dopiero później korzystasz z tradycyjnego mopa, myjąc na mokro. Ale zamiast cieszyć się czystą podgłogą od razu, musisz jeszcze poczekać na jej wyschnięcie. A gdyby tak mieć urządzenie, które jednocześnie odkurza, myje i od razu suszy podłogi?

 

Takim rozwiązaniem jest właśnie AquaTrio Pro FC7088, które wykorzystuje rewolucyjną technologię Triple-Acceleration. Podczas odkurzania technologia Aqua Cyclone zbiera i usuwa rozlane płyny, brud i kurz. Z kolei przy myciu obracające się w przeciwnych kierunkach z prędkością 6700 obr./min dwie szczotki wykonane z mikrofibry tworzą mgiełkę czystej wody, która skutecznie unosi brud i nieczystości. Dzięki przystosowaniu się do różnych kształtów podłogi i czyszczeniu nawet szczelin, obrotowe szczotki dają perfekcyjne rezultaty. Dodatkowo szybkoobrotowe szczotki czyszczą się same podczas pracy.

Wszystkie zabrudzenia są rozpuszczane w wodzie i zatrzymywane w osobnym zbiorniku. Następnie przepływ powietrza powstały w wyniku szybkiego obracania się szczotek praktycznie całkowicie suszy podłogę. W efekcie wysycha ona o 50% szybciej w porównaniu do zwykłego mycia mopem!

 

Co ważne sprzątanie może być naprawdę higieniczne, gdyż dzięki osobnym zbiornikom na czystą i brudną wodę zawsze czyścisz podłogę czystą wodą, a wszelkie zanieczyszczenia i alergeny pozostają odseparowane i zamknięte w zbiorniku brudnej wody. Urządzenie AquaTrio Pro usuwa do 99% wszystkich bakterii, zmniejszając ilość alergenów, stąd gwarantuje jakość przyjazną alergikom testowaną przez ECARF.

 

FC7088 zapewnia doskonałe rezultaty przy użyciu zarówno zimnej, jak i ciepłej wody z kranu, a w razie potrzeby można dodać detergentu. Jedno napełnienie zbiornika wody wystarczy do wyczyszczenia ponad 60 m²! AquaTrio Pro jest idealnym urządzeniem do wszystkich twardych podłóg (nadających się do mycia na mokro): drewna, parkietów, laminatów, winylu, linoleum, ceramiki, płytek, marmuru i kamienia naturalnego.

 

Sugerowana cena detaliczna odkurzacza FC7088 wynosi 1819 PLN.

 

 

 

AquaTrio Pro

AquaTrio Pro

AquaTrio Pro

AquaTrio Pro

AquaTrio Pro

AquaTrio Pro

AquaTrio Pro

AquaTrio Pro

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O spółce Royal Philips

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 112 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.