Jednoczesne suszenie i modelowanie

październik 30, 2014

Jeśli chcesz za jednym razem móc suszyć i układać włosy, a dodatkowo lubisz zmiany i różne fryzury, suszarko-lokówka to zdecydowanie urządzenie dla Ciebie. Oprócz podstawowej funkcji suszenia, suszarko-lokówka dzięki dodatkowym nasadkom daje szeroki wybór możliwości stylizacji i tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na gładką fryzurę, fale czy miękkie loki.


Każdy z tych efektów z pewnością osiągniesz przy pomocy nowych suszarko-lokówek Philips z linii Essential Care.

 

Podstawą wszystkich czterech modeli HP8663, HP8662, HP8661 i HP8660 jest termoszczotka o wyjątkowo dużej średnicy 38 mm.

 

Taka szerokość wałka sprawia, że jest to idealne narzędzie do stylizacji pozwalające tworzyć gładkie fryzury i fale. Dodatkowo w modelach HP8663 i HP8662 w zestawie znajduje się szczotka z wysuwanymi ząbkami, która zwiększa objętość włosów, tam gdzie najbardziej tego potrzebujesz, czyli u nasady, a także zapewnia łatwe podkręcanie. Ząbki wsuwają się do wnętrza szczotki po przesunieciu końcówki, dzięki czemu można z łatwością wysunąć lokówkę z włosów i cieszyć się pięknymi, sprężystymi lokami! Do najwyższego modelu HP8663 dołączono także innowacyjną płaską szczotkę do prostowania. Za pomocą zamocowanej na uchwycie szczotki można wyprostować włosy i stworzyć piękną, naturalną fryzurę.

 

W suszeniu z pewnością przyda się z kolei dołączony do modeli HP8663, HP8662 i HP8661 wąski koncentrator. Działanie koncentratora suszarki do włosów polega na skupianiu nadmuchu powietrza poprzez jego uwalnianie przez otwór i kierowanie na konkretne obszary. Umożliwia to precyzyjne modelowanie, wprowadzanie ostatnich poprawek i wykańczanie fryzury.

 

Trzy (lub dwa w najniższym modelu) regulowane ustawienia temperatury i prędkości suszarek zapewniają większą kontrolę. Ponadto suszenie z urządzeniami z linii Essential Care jest niezwykle bezpieczne dzięki funkcji kontroli temperatury ThermoProtect. Zapewnia ona optymalną temperaturę suszenia oraz dodatkową ochronę przed przegrzaniem włosów. Przy identycznym, mocnym nadmuchu powietrza uzyskasz skuteczne suszenie bez niszczenia włosów. Ochronie włosów sprzyja także możliwość ustawienia nadmuchu chłodnego powietrza. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku włosów cienkich, suchych lub zniszczonych. Nie bez znaczenia jest też pielęgnacja jonowa (HP8662 i HP8663), która umożliwia suszenie włosów bez ich elektryzowania. Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają ich łuski, dodając fryzurze blasku i połysku. W rezultacie włosy stają się cudownie lśniące i gładkie.

 

Urządzenia z linii Essential Care są wygodne w obsłudze. Wszystkie modele mają wygodny znajdujący się na podstawie uchwytu zaczep do zawieszania, co jest szczególnie przydatne w domu lub podczas pobytu w hotelu. Z kolei przewód o długości 1,8 m zapewnia dużą elastyczność, a obrotowe połączenie przewodu sieciowego zapobiega plątaniu przewodów.

 

Sugerowane ceny detaliczne szczotek Philips wynoszą:

 

HP8663 /00 (4 nasadki)- 159 zł
HP8662/00  (3 nasadki) - 139 zł
HP8661/00 (3 nasadki) - 119 zł
HP8660/00 (1 nasadka) - 89 zł

HP663 Essential Care

HP663 Essential Care

HP8660 Essential Care

HP8660 Essential Care

HP8661 Essential Care

HP8661 Essential Care

HP8662 Essential Care

HP8662 Essential Care

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 112 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.