W pełni automatyczny ekspres Saeco Minuto oferuje prawdziwą technologię „od ziaren do filiżanki" w połączeniu z maksymalną wygodą, najlepszą wydajnością, a także dużą pojemnością

październik 30, 2014

Dzięki oferowanemu w przystępnej cenie ekspresowi Saeco Minuto One Touch Milk Carafe Silver idealną kawą może cieszyć się każdy. Ten w pełni automatyczny ekspres do kawy, łączy w sobie wyjątkowo dużą pojemność z niezwykle zgrabną sylwetką, przez co zmieści się także w małej kuchni.

 

Ekspres Minuto jest wyposażony w ceramiczny młynek gwarantujący dokładne mielenie bez przegrzewania ziaren. Ponadto zastosowany w urządzeniu szybki bojler sprawia, że ekspres jest zawsze gotowy do pracy. Podczas zaparzania espresso nie ma konieczności czekania między kolejnymi filiżankami - można przygotowywać kawę za kawą. A jest w czym wybierać - dzięki temu możesz delektować się całym bogactwem napojów na bazie kawy i mleka, takich jak espresso, macchiato, cappuccino, latte macchiato lub spienione mleko dzięki nowemu, opatentowanemu pojemnikowi na mleko.

 

Technologia dwóch komór spieniających umożliwia przygotowanie profesjonalnych napojów kawowych z gęstą, trwałą pianką o doskonałej temperaturze dzięki nieprzerwanemu przepływowi mleka bez rozpryskiwania. Regulowany kranik ekspresu Minuto pasuje do każdej filiżanki, dzięki czemu kawa się nie rozlewa i nie stygnie podczas nalewania. W ten sposób serwowane espresso ma zawsze właściwą temperaturę, a ekspres pozostaje czysty.

 

Saeco Minuto gwarantuje więc doskonałą jakość, a dzięki innowacyjnej funkcji pamięci, która umożliwia ustawienie odpowiedniego czasu parzenia, mocy i temperatury, zawsze otrzymasz filiżankę wyśmienitej kawy zaparzonej tylko dla Ciebie, zgodnie z Twoimi preferencjami.

 

Rekomendowana cena detaliczna Minuto One Touch Milk Carafe Silver HD8763/19  wynosi  2719 PLN.

 

Saeco Minuto One Touch Milk Carafe Silver

Saeco Minuto One Touch Milk Carafe Silver

Saeco Minuto One Touch Milk Carafe Silver

Saeco Minuto One Touch Milk Carafe Silver

Saeco Minuto One Touch Milk Carafe Silver

Saeco Minuto One Touch Milk Carafe Silver

Saeco Minuto One Touch Milk Carafe Silver

Saeco Minuto One Touch Milk Carafe Silver

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O międzynarodowej Grupie Saeco

Firma Saeco jest liderem w dziedzinie projektowania i produkcji ekspresów do kawy do użytku domowego i profesjonalnego. Grupa Saeco specjalizuje się również w produkcji i sprzedaży automatów vendingowych z ciepłymi i zimnymi napojami oraz przekąskami.

Firma powstała we Włoszech w 1981 r., a jej centrala i główne zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Gaggio Montano we Włoszech oraz w Rumunii. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 1500 pracowników i rocznie wytwarza 1,5 mln urządzeń w trzech zakładach produkcyjnych. Produkowane przez firmę urządzenia do przyrządzania espresso sprzedawane są pod markami Saeco i Gaggia.

W lipcu 2009 r. nastąpiło przejęcie Saeco International Group S.p.A. przez Royal Philips.

.

O Royal Philips

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 112 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.