25 listopada Philips zaprezentuje najnowszy system USG VISIQ przyszłym mamom, oczekującym na dziecko

listopad 17, 2014

25 listopada br. w swoim biurze w Warszawie Philips organizuje spotkanie z przyszłymi mamami, oczekującymi na dziecko, w trakcie którego kobiety będą miały m.in. możliwość wykonać badanie USG na innowacyjnych aparatach ultrasonograficznych Philips EPIQ. Po raz pierwszy Philips udostępni do badań płodu również najnowszy system VISIQ, czyli USG w tablecie.

 

Philips dostarcza kompleksowych rozwiązań do opieki nad matką i dzieckiem od chwili poczęcia aż do przyjścia dziecka na świat i w kolejnych miesiącach życia. Nasz sprzęt medyczny, pomagający precyzyjnie monitorować ciążę, można znaleźć w pracowniach USG, gabinetach ginekologicznych, szpitalach położniczych i na samej sali porodowej. Od 30 lat, dzięki rozwiązaniom Philips AVENT, towarzyszymy mamom i dzieciom także w pierwszych chwilach po przyjściu dziecka na świat i przez kolejne miesiące życia. Z okazji tego jubileuszu, Philips pragnie po raz drugi zaprosić przyszłe mamy do siedziby firmy na specjalnie zorganizowane dla nich spotkanie.

 

Podczas tego spotkania Philips udostępni przyszłym mamom swoje doświadczenie i wiedzę oraz innowacyjne rozwiązania medyczne i produktowe. Będzie to okazja nie tylko do bliższego poznania produktów Philips AVENT i rozmowy ze specjalistami marki, ale także do uzyskania profesjonalnych i bezpłatnych porad od położnych oraz konsultantek laktacyjnych, które wszystkim chętnym pomogą przygotować się do porodu i opieki nad noworodkiem. 

 

Posiadając ponad 30-letnie doświadczenie w obszarze ultrasonografii, Philips doskonale rozumie, że diagnostyka i zwrócenie uwagi na szczegóły pomaga mamom czuć się pewniej i spokojniej, dlatego wychodząc naprzeciw tym potrzebom, przygotowana zostanie także strefa medyczna. W niej będzie można także wykonać badanie USG* przeprowadzone przez lekarza ginekologa-położnika z wykorzystaniem najwyższej klasy aparatów ultrasonograficznych Philips EPIQ. Philips udostępni po raz pierwszy także swój najnowszy system VISIQ, czyli USG w tablecie. Aparat ten umożliwia wykonanie badania diagnostycznego w każdym miejscu, gdy tylko zachodzi taka potrzeba kliniczna, jednocześnie dostarczając jakość obrazowania porównywalną z systemami tradycyjnymi. 

VISIQ jest wykorzystywany w pilotażowym projekcie MoM monitorowania przebiegu ciąży na odległość w Indonezji. Tylko przez trzy pierwsze miesiące pilotażu u ponad 60 spośród 500 monitorowanych na odległość ciężarnych kobiet zdiagnozowano ciążę wysokiego ryzyka. Dzięki temu rozpoznaniu, można było otoczyć je i ich dzieci właściwą opieka medyczną, której w inny sposób nie można byłoby w tym kraju zapewnić. Ponadto, ciężarne będą mogły wykonać badanie kardiotokograficzne (KTG) oraz telemetrię płodu.

 

Spotkanie dla kobiet ciężarnych odbędzie się 25 listopada 2014 r. w godz. 10.00-16.00 w biurze Philips, przy Al. Jerozolimskich 195B w Warszawie.

 

* o wzięciu udziału w badaniu USG nie decyduje kolejność zgłoszenia czy przyjścia. Organizatorzy co godzinę będą losować kilka chętnych do wykonania badania mam.

 

 
Dzień Matki z Philips Avent /Maj 2014

O Royal Philips

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich
i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 112 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych
i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

 

.