Zadbaj o swoje włosy jak Anna Dereszowska

styczeń 15, 2015

 

W ubiegłym roku znana aktorka Anna Dereszowska została Ambasadorką kategorii Pielęgnacji Kobiecej marki Philips, która obejmuje między innymi urządzenia do stylizacji i pielęgnacji włosów. Ambasadorce szczególnie spodobały się: lokówko-suszarka HP8662, lokówka stożkowa HP8619 i profesjonalna prostownica HPS930. Są to produkty, które przydają się zarówno w codziennej pielęgnacji i układaniu fryzur, jak i podczas stylizacji przed ważnymi wyjściami, co Ania Dereszowska może doskonale potwierdzić. Ania Dereszowska szczególnie docenia komfort podczas stylizacji, gdyż wie, że jej włosy z urządzeniami Philips są zawsze bezpieczne. Przekonaj się, że są to produkty także dla Ciebie!

 

Jeśli chcesz za jednym razem móc suszyć i układać włosy, a dodatkowo tak jak Ania Dereszowska lubisz zmiany i różne fryzury, suszarko-lokówka z linii Essential Care to zdecydowanie urządzenie dla Ciebie.

Termoszczotka o wyjątkowo dużej średnicy 38 mm sprawia, że jest to idealne narzędzie do stylizacji pozwalające tworzyć gładkie fryzury i fale. Dodatkowo w zestawie znajduje się szczotka z wysuwanymi ząbkami, która zwiększa objętość włosów, tam gdzie najbardziej tego potrzebujesz, czyli u nasady, a także zapewnia łatwe podkręcanie. Ząbki wsuwają się do wnętrza szczotki po naciśnięciu jednego przycisku, dzięki czemu można z łatwością wysunąć lokówkę z włosów i cieszyć się pięknymi, sprężystymi lokami!

 

Z kolei w suszeniu z pewnością przyda wąski koncentrator, który skupia nadmuch powietrza poprzez jego uwalnianie przez otwór i kierowanie na konkretne obszary. Ponadto suszenie jest niezwykle bezpieczne dzięki funkcji kontroli temperatury ThermoProtect. Zapewnia ona optymalną temperaturę suszenia oraz dodatkową ochronę przed przegrzaniem włosów. Ochronie włosów sprzyja także możliwość ustawienia nadmuchu chłodnego powietrza oraz funkcja jonizacji. Z lokówko-suszarką HP8662 wybór fryzury zależy tylko od Ciebie – zobacz, jak fryzury dobiera Ania Dereszowska: www.youtube.com/watch?v=OLalV2VdxUs 

 

Jeśli masz proste włosy, pewnie dobrze znasz marzenie o lokach. A co powiesz na możliwość tworzenia naturalnie wyglądających loków i fal bez ryzyka uszkodzenia włosów i poparzenia skóry podczas stylizacji? Ania Dereszowska mówi zdecydowane tak!

 

Lokówka Philips ProCare jest wyposażona we wskaźnik utrwalenia loków sygnalizujący zakończenie procesu skręcania pasma włosów i zapobiegający ich przegrzaniu. Do wyboru są trzy czasy utrwalania loków odpowiednie dla danego typu włosów. Dodatkowo lokówkę pokrytu zastosowano też aksamitna powłoką, która zapewnia kontrolę stopnia nagrzania i chroni przed poparzeniem włosy, skórę głowy i palce. Dzięki temu każda z nas może pewnie i wygodnie stylizować włosy nawet na trudno dostępnych obszarach, np. z tyłu głowy. Nie wierzysz? Przekonaj się sama: www.youtube.com/watch?v=ueO3ceUbfJk.

 

 

 

Kobieta zmienną jest, więc pewnie i Ty, jak Anna Dereszowska, czasem zamiast fal masz ochotę na stylizację z nieskazitelnie gładkimi włosami. Wybierz więc tak jak ona profesjonalną i przede wszystkim bezpieczną prostownicę do włosów HPS930. Jej tytanowe ruchome płytki zmieniają położenie, gdy nacisk podczas prostowania jest zbyt duży. Płytki mają długość 110 mm, co w bezpieczny sposób przyspiesza proces prostowania. Z kolei funkcja cyfrowej regulacji temperatury sprawia, że możesz za każdym razem, w zależności od potrzeb, w pełni kontrolować nagrzanie urządzenia, bez konieczność narażania włosów na zbyt wysoką temperaturę. Zastosowane w prostownicy HPS930 technologie sprawiają, że jest ona gotowa do pracy w 10 sekund. Oznacza to, że po włączeniu prostownicy można niemalże od razu rozpocząć prostowanie włosów! Zobacz, dlaczego prostownicę HPS930 doceniła Ania Dereszowska: www.youtube.com/watch?v=2FPtKsQJpJk.

 

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips

Spółka Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 112 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2013 r. wartość 23,3 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.