AlluraClarity – wiodąca jakość obrazu przy minimalnej dawce promieniowania

maj 18, 2015

 

AlluraClarity to system radiologii interwencyjnej mający zastosowanie w neuroradiologii, kardiologii, zabiegach wewnątrznaczyniowych oraz elektrofizjologii. Jego wprowadzenie pozwala uzyskać lepsze wyniki terapii i uratować większą liczbę pacjentów. Dzięki obrazowaniu na żywo system zapewnia bezpieczeństwo, skuteczność i powtarzalność leczenia, gwarantując znakomite efekty kliniczne. W pakiecie hybrydowym połączono ze sobą intuicyjne narzędzia dostosowane do konkretnych zabiegów, w tym obrazowanie RTG na żywo oraz dane pacjenta.

 

Co wyróżnia AlluraClarity?

 

System AlluraClarity pozwala lekarzom zobaczyć więcej danych, dzięki czemu istnieje możliwość dokładniejszego określenia sposobu leczenia pacjenta bez konieczności stosowania większych dawek promieniowania i środka cieniującego. Od rutynowych zabiegów PCI po najbardziej skomplikowane zabiegi wad strukturalnych, wad wrodzonych, kardiochirurgiczne i ablacje, rodzina AlluraClarity z technologią ClarityIQ i efektywnym przebiegiem pracy pozwala lekarzom prowadzić zabiegi w sposób szybki, skuteczny i uproszczony.

 

Dotychczasowe wyniki badań wykazują zmniejszoną dawkę promieniowania przy porównywalnej jakości obrazu – znacząca redukcja w procedurach elektrofizjologicznych, kardiologicznych i badaniach wewnątrznaczyniowych, a w neuroradiologii aż do 73%. Zmniejszona dawka promieniowania prowadzi do mniejszej liczby powikłań u pacjentów podczas badania i redukuje długoterminowe ryzyko personelu.

 

Dodatkowo AlluraClarity charakteryzuje się supernowoczesną technologią przetwarzania obrazu, która działa w czasie rzeczywistym w celu zapewnienia optymalnej jakości obrazu – redukcja szumu, redukcja artefaktów, poprawa jakości obrazu, wyostrzanie krawędzi, korekcja ruchu stołu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?