Przełom w prasowaniu z PerfectCare Elite

maj 21, 2015

Linia żelazek PerfectCare Elite to rewolucja w prasowaniu. Żelazka Elite mają niezwykle ergonomiczną budowę i są najlżejsze spośród dostępnych na rynku generatorów pary[1]. Dodatkowo dzięki funkcji OptimalTemp możesz prasować dżinsy i jedwabne tkaniny jedne po drugich, nie zmieniając ustawienia temperatury i bez konieczności ich sortowania, a wszystkie Twoje ubrania, nawet te najdelikatniejsze, są zawsze bezpieczne.

 
 
Czy wiesz, że kosz ubrań do prasowania przeciętnej rodziny zawiera 5 męskich koszul,  4 damskie bluzki, 3 t-shirty, pościel i 2 pary jeansów? I to w zwykły dzień! Na stercie do prasowania, zwykle  są lekkie ubrania z lnianych i bawełnianych tkanin oraz  grubsze takie jak jeans. W rezultacie prasowanie rozpoczynasz od posortowania ubrań i… już jesteś zmęczona. A gdyby tak móc przejść do prasowania od razu? A sama czynność byłaby krótsza i łatwiejsza?
 
Takie są właśnie nowe żelazka z linii PerfectCare Elite, która jest prawdziwym przełomem w świecie pielęgnacji odzieży. Te żelazka maksymalnie potrafią ułatwić codzienne domowe obowiązki, gdyż idealnie nadają się do prasowania masy ubrań generowanych przez całą rodzinę, jak i szybkiego prasowania delikatnych tkanin.
 
Żelazka Elite są niezwykle szybkie i efektywne. Pomaga w tym nowa opatentowana stopa żelazka T-Ionic Glide z precyzyjnie zaprojektowanym kształtem, który powoduje równomierne rozprowadzenie pary i idealny poślizg stopy po ubraniach. Z kolei dzięki unikatowemu, ergonomicznemu kształtowi żelazka, zapewnia ono maksymalną wygodę prasowania. Kręgosłup i nadgarstek są zdecydowanie mniej obciążone, dzięki czemu prasowanie jest lżejsze i łatwiejsze.
Lekkie żelazka Elite są idealne do tradycyjnego prasowani, jak i prasowania w pionie. Pomyśl, jak łatwo byłoby odświeżyć zasłonki czy płaszcz!
 
Prasowanie znacznie ułatwia również technologia OptimalTemp, która jest dostępna wyłącznie w żelazkach Philips z linii PerfectCare. Dzięki połączonemu działaniu temperatury i pary, gwarantuje ona doskonały efekt prasowania bez konieczności regulacji temperatury kolejnych sztuk odzieży z różnych tkanin. Nie musisz więc już więcej segregować ubrań przed prasowaniem ani czekać aż urządzenie ostygnie czy podwyższy temperaturę.  Innowacyjna technologia OptimalTemp daje Ci pewność bezpieczeństwa dla wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania. Ponadto podczas prasowania nie trzeba odstawiać żelazka na podstawę - można postawić je bezpośrednio na prasowanej tkaninie lub bawełnianym pokrowcu na desce do prasowania. Nie ma też potrzeby korzystania z dodatkowych podkładek - żelazko nie zniszczy deski ani ubrań.
 
Doskonałą jakość prasowania żelazkiem PerfectCare Elite potwierdziły testy przeprowadzone przez niezależne instytuty z branży tekstylnej, takie jak DWI, IWTO i Woolmark. Dysponując żelazkiem w 100% łatwym w użytkowaniu, w 100% skutecznym i w 100% bezpiecznym dla wszystkich
nadających się do prasowania rodzajów tkanin, błyskawicznie uporasz się ze stertą wygniecionych ubrań, zyskując więcej czasu wolnego dla siebie i całej rodziny.
 
 
Podobnie jak inne modele żelazek z generatorem pary marki Philips, linia Elite objęta jest promocją „Testuj generator pary Philips przez 30 dni”, która trwa od 1 lutego 2015 r. do 31 grudnia 2015 r., więc kupując to niezawodne żelazko nic nie ryzykujesz. Dodatkowo, rejestrując produkt, możesz otrzymać filtr do żelazka IronCare w prezencie!
 

Rekomendowane ceny detaliczne żelazek PerfectCare Elite wynoszą:

GC9650/80 -1799,00 pln

GC9642/60 - 1569,00 pln

GC9640/60 - 1569,00 pln

GC9630/20 - 1349,00 pln

GC9622/20 - 1349,00 pln

GC9620/20 - 1349,00 pln

 

 

[1] Waga żelazek testowana z najlepiej sprzedającymi się modelami na rynku w styczniu 2015.

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt..

O Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 105 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2014 r. wartość 21,4 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.