Każdy rodzaj kawy w dowolnym momencie dzięki ekspresowi Philips 4000

maj 21, 2015

Philips wprowadza w pełni automatyczny ekspres do kawy stworzony z myślą o wymagających  miłośnikach kawy. Dzięki ekspresowi Philips 4000 z opatentowaną technologią Przełącznika Kawy w dowolnym momencie możesz przygotować  ulubione espresso lub aromatyczną kawę o smaku kawy przelewowej.

 

Kawowe upodobania potrafią się zmieniać w zależności od nastroju czy pory dnia - delikatna aromatyczna kawa na dobry początek dnia lub mocne espresso po południu. Marka Philips, która już w 1965 roku wprowadziła na rynek pierwsze urządzenia przelewowe, z sukcesem wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie parzenia kawy. Z kolei inżynierowie włoskiej marki Saeco należącej do Philips konsekwentnie dążą do projektowania ekspresów, które w umiejętny sposób łączą w sobie zaawansowane technologie i eleganckie wzornictwo. Model Philips 4000 powstał więc z połączenia ich eksperckiej wiedzy i potrzeby użytkowników, by wyeliminować zbędne czynności i ułatwić przyjemność picia kawy w domowych zaciszu.

 

Philips 4000 One Touch Carafe z opatentowaną technologią Przełącznika kawy pozwala zamienić espresso w klasyczną kawę (dla tych, którzy lubią kawę przelewową). Wystarczy jedynie przesunąć dźwignię urządzenia, która dostosowuje odpowiednie ciśnienie podczas zaparzania dla uzyskania różnych efektów: wysokie ciśnienie dla espresso, niskie ciśnienie dla smaku kawy przelewowej. Ponadto niezależnie od wielkości ulubionej szklanki lub filiżanki można jednym prostym ruchem dostosować regulowany kranik kawy.

 

Nie ma nic przyjemniejszego niż zapach świeżo zmielonej kawy. Zaczyna ona jednak tracić swój aromat im dłużej pozostaje w kontakcie z powietrzem, dlatego mielenie kawy powinno odbywać się bezpośrednio przed parzeniem. Zaawansowane i całkowicie ceramiczne młynki - element głównej technologii czerpiącej z dziedzictwa włoskiej marki Saeco - sprawiają, że model Philips 4000 precyzyjnie mieli ziarna kawy, aby wydobyć z nich pełnię smaku oraz głębię niepowtarzalnego aromatu. Ponadto dzięki zintegrowanemu pojemnikowi na mleko możesz przygotować kremowe cappuccino uwielbiane przez miłośników kawy za dotknięciem jednego przycisku. Funkcja Memo pozwala dodatkowo zapamiętać upodobania smakowe użytkownika, a intuicyjny wyświetlacz gwarantuje oszczędność czasu i prostotę obsługi.

Kompaktowa obudowa urządzenia zapewnia oszczędność miejsca w kuchni. Ekspres wyposażono w wyjmowany blok zaparzający, łatwo dostępny z boku urządzenia. Ponadto ekspres Philips 4000 zaprojektowano w taki sposób, aby obieg kawy był automatycznie czyszczony po włączeniu lub wyłączeniu urządzenia, co zapewnia wspaniały i świeży smak każdej filiżanki kawy. Regularne usuwanie kamienia wydłuża żywotność urządzenia. Ekspres nie tylko sygnalizuje konieczność usunięcia kamienia, ale również w razie potrzeby wyświetla na ekranie komunikaty pomagające w ukończeniu procesu.

 

Ekspresy Philips 4000 One Touch Milk Carafe Black oraz pozostałe ekspresy Serii 4000 będą dostępne w sprzedaży od kwietnia 2015 r. Ich rekomendowane ceny detaliczne wyniosą:

 

HD8847/09 -2689 PLN

HD8844/09 - 2469 PLN

 

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 105 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2014 r. wartość 21,4 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.