Twój facet gładki od zaraz

maj 22, 2015

Czy wiesz, że wielu mężczyzn goli nie tylko twarz, ale także ciało? W dodatku ponad 50 proc.[i] robi to dla swojej partnerki. A jak jest z Twoim facetem? Jeśli chcesz, by i on przekonał się do skracania włosów na ciele, przekonaj go wielofunkcyjnym urządzeniem 3w1 Click&Style, które jest wyposażone w oddzielne nasadki: golarkę, trymer do brody i trymer do ciała. 

 

Golenie i przycinanie zbędnego owłosienia na ciele staje się dla mężczyzn czymś tak naturalnym jak układanie włosów czy golenie zarostu na twarzy. Twój facet jeszcze tego nie odkrył? Przekonaj go małymi kroczkami! Przede wszystkim zacznij od szczerej rozmowy i powiedz mu, że gładkie ciało tylko uczyniłoby go atrakcyjniejszym. A jeśli nie chcesz go przestraszyć, zaproponuj na początek np. skrócenie włosów pod pachami.

 

Po pierwsze, nie zapominaj, że faceci to pragmatycy, więc postaw na wielofunkcyjność urządzenia. Namów go na golarkę, która łączy w sobie kilka funkcji w jednym urządzeniu – dzięki temu nie przestraszy się, że zaraz każesz mu ogolić całe ciało.

Najlepiej wybierzcie model, którego będzie można użyć także do stylizacji zarostu na twarzy, zwłaszcza, jeśli Twój facet nadal używa jednorazówek. Świetną opcją jest Click&Style od Philips, które jest produktem 3w1. W modelu YS534 wystarczy przymocować odpowiednią nasadkę do uchwytu, aby zmienić urządzenie w trymer do ciała, golarkę do twarzy czy trymer do brody. System SmartClick umożliwia łatwą wymianę nasadek, więc Twój facet będzie miał mniej wymówek, by skrócić włosy na ciele.
 
Zwróćcie też uwagę by było to urządzenie odpowiednio delikatne. Choć może Twój facet Ci tego nie powie, to przecież tak jak z damską depilacją – golenie też może podrażniać męską skórę. Dzięki zaokrąglonym nasadkom i opatentowanym perłowym ząbkom, które zapobiegają podrażnieniom skóry i chronią przed zacięciem, Click&Style jest bezpieczniejsze od jednorazówek!

Golenie jest delikatne zarówno na mokro z użyciem pianki lub żelu, jak i przy szybszym zabiegu na sucho. Co więcej uchwyt i nasadka do golenia ciała są wodoodporne, więc Click&Style można używać także pod prysznicem! Pozwala to na wygodne golenie i przycinanie włosków podczas mycia.

 

Taka funkcjonalność i bezpieczeństwo stylizacji powinny Twojego faceta przekonać. Co więcej, wydajny akumulator Click&Style działa do 40 minut po godzinie ładowania. W razie, gdyby zapomniał naładować urządzenie, szybkie 5-minutowe ładowanie wystarczy mu na kilka minut działania, czyli akurat tyle, aby szybko dokończył strzyżenie.

 

Jeśli jednak Twój facet nadal będzie stawiał opór, możesz też podziałać na niego argumentem ekonomicznym. Dzięki zakupie Click&Style YS534 odejdzie nie tylko zbędny wydatek kupowania specjalnego urządzenia do golenia ciała, ale także kupowania dwóch osobnych urządzeń do golenia i stylizacji zarostu. Teraz wreszcie będzie miał profesjonalny gadżet do dbania o swój zarost i w dłuższej perspektywie zaoszczędzi w porównaniu do kupowania jednorazowych maszynek manualnych.

 

Rekomendowane ceny detaliczna golarek Click&Style wynoszą:

.

YS534/17 - 409 PLN

YS521/17 - 319 PLN
 
 

 

[i] Badanie online zrealizowane w styczniu 2015 na grupie 750 młodych mężczyzn w wieku 18-35 w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Rosji.

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 105 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2014 r. wartość 21,4 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.