GranBaristo Avanti: rewolucyjna innowacja wśród ekspresów

maj 22, 2015

Marka Saeco przedstawia ekskluzywny ekspres nowej generacji - GranBaristo Avanti, który może być zarządzany za pośrednictwem tabletu. Coś, co podczas targów IFA2013 było tylko koncepcją, teraz w kwietniu tego roku pojawi się na polskim rynku. Ekspres zachwyca nie tylko smart technologią, ale i parametrami parzonej kawy - różnorodność napojów kawowych i dobranie ich do gustów użytkowników pozostają w GranBaristo niezmienne.

 

Innowacje od dawna wyróżniały Philips i jej markę Saeco. Teraz przyszedł czas na zrewolucjonizowanie rynku ekspresów do kawy.  Elegancki GranBaristo Avanti to pierwszy na świecie wysokiej klasy w pełni automatyczny ekspres do kawy, którym użytkownicy dzięki łączu Blootooth mogą zarządzać tabletem z systemami iOS7, Android 4.4 i wyższymi.

 

GranBaristo pozwala na przygotowanie aż 18 różnych napojów kawowych: od espresso, café crème, przez ristretto, cappuccino, latte macchiato czy café au lait, a łatwa w użyciu aplikacja Avanti powoduje, że wszystkie one są dostępne za dotknięciem palca!

 

Zaawansowana technologia GranBaristo pozwala zdalnie regulować wszystkie parametry kawy jak: temperatura, moc, aromat, ilość kremy czy pianki mlecznej. Za każdym razem GranBaristo oferuje jednak prawdziwą włoską jakość kawy - ceramiczne młynki gwarantują brak posmaku przypalonych ziaren, zintegrowany pojemnik na mleko zapewni idealną piankę, a bojler ThermoSpeed zadba, by perfekcyjna kawa powstała w krótkim czasie. Problemu nie stanowi też przygotowaniu kilku, czy kilkunastu kaw pod rząd, dlatego śmiało można zapraszać gości. W dodatku dzięki dostępnej w aplikacji Avanti funkcji zapamiętywania kolejnych napojów kawowych, które zażyczą sobie goście, z łatwością można trafić w ich gusta. Wyjątkowa aplikacja Avanti nie tylko pozwala zaserwować wyśmienitą kawę, ale jest też świetną okazją, by poszerzyć swoją wiedzę na temat parzenia kawy czy konserwacji urządzenia. W dodatku można się nią dzielić z innymi użytkownikami w social mediach!

 

Ekspres GranBaristo to nie tylko jakość, lecz także piękny wygląd ucieleśniający współczesny design, który zadowoli nawet największych estetów. - GranBaristo Avanti spełnia potrzeby naszych konsumentów, oferując eleganckie urządzenie, które zaspokoi różnorodne gusta bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Ta innowacja oznacza też, że kawowi pasjonaci mogą połączyć swoją miłość do kawy z zainteresowaniem nowymi technologiami i eksperymentować z nowymi rodzajami kawy za pomocą aplikacji Avanti - opowiada Karol Krasnodębski, Marketing Manager Coffee. Do tej pory zostało wyprodukowanych jedynie 500 limitowanych i numerowanych sztuk GranBaristo Avanti - to maszyna naprawdę dla pasjonatów.

 

 

Gran Baristo Avanti będzie dostępny w sprzedaży od kwietnia 2015. Jego rekomendowana cena detaliczna wyniesie 6999 zł

Dodatkowych informacji udziela:

W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

.

O Royal Philips:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 105 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2014 r. wartość 21,4 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz golarek i produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Aktualne informacje o spółce Philips publikowane są na stronie www.philips.com/newscenter.

.